Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Чудова нагода вигідно придбати чи взяти в оренду землю у Чернівцях

Земельні ділянки на території України, які належать державі або приватним власникам, можна купити чи орендувати через аукціон. Землі можуть використовуватися як для сільськогосподарської діяльності, так і під виробничі приміщення, підприємництва, побутові потреби. ProZorro – це автоматична система, через яку проходить чесний та легальний продаж земельних ділянок на території України. Скориставшись майданчиком ubiz.ua, ви матимете доступ по усіх актуальних пропозиціях, зможете ознайомитися з детальною інформацією щодо лотів та отримати кваліфіковану юридичну підтримку на усіх етапах співпраці.

ubiz.ua гарантує рівні шанси усіх учасників торгів на придбання ділянок та прав їх оренди – стати власником може кожен бажаючий громадянин. Таким чином, аукціон з продажу земельних ділянок – це чудова нагода вигідно придбати землю чи взяти її в оренду у Чернівцях. Розташування ділянки позначене на онлайн-карті ресурсу ubiz.ua, тому ви зможете обрати саме той лот, розташування якого буде вигідним для вас. Якщо наразі жодна з запропонованих ділянок не підходить під ваші потреби, підпишіться на Telegram-розсилку – так ви будете отримувати інформацію щоразу, коли з’являтиметься нова пропозиція, яка може вас зацікавити.

Сторони, що беруть участь в організації, проведенні земельних торгів

Земельний аукціон проводиться за участі трьох сторін:

  • організаторів – власники ділянок чи органи, які займаються підготовкою землі до торгів;
  • учасників – фізичні, юридичні особи, які пройшли процедуру реєстрації та сплатили гарантійний внесок;
  • виконавців – відповідальні за проведення аукціону – надання інформації щодо розташування, призначення та інших відомостей про ділянку, а також щодо початкової ціни, місця та часу проведення торгів тощо.

ubiz.ua проводить торги онлайн, що дає змогу брати участь з будь-якого міста чи навіть країни. Ваша фізична присутність не потрібна, тому вам не знадобиться відкладати важливі справи, щоб дістатися до місця проведення аукціону. Крім того, грошовий внесок повертається учасникам після завершення торгів – переможцю він зараховується як завдаток за земельну ділянку. Переможець після завершення торгів проходить процедуру державної реєстрації. Усі продавці та орендодавці ретельно перевіряються юристами, тому вірогідність шахрайства виключена – ви гарантовано отримаєте омріяну землю на тих умовах і за тією ціною, яка оговорювалася.

Що потрібно зробити, щоб взяти участь у торгах?

Попит на земельні ділянки завжди дуже високий, саме тому земля – це той вид власності, який з кожним роком лише зростає у ціні. Де б ви не знаходились – Київ, Чернівці, Львів чи інше місто, можете придбати ділянку в Чернівецькій області через Ubiz – зручний для користування майданчик з простою та зрозумілою навігацією, системою фільтрів та актуальною, детальною інформацією. Щоб взяти участь у торгах, потрібно пройти декілька простих етапів:

  • зареєструватися – надати необхідні особисті дані;
  • ознайомитися з лотами – детальна інформація щодо кожного з них є на сайті;
  • зробити гарантійний внесок – сума вказана в інформації до кожного лоту;
  • робити ставки – є аукціони на підвищення та зниження ціни.

Таким чином, витративши мінімум часу, ви зможете стати власником омріяної земельної ділянки через електронний аукціон. Онлайн-формат має ряд переваг, серед яких економія часу, широкий вибір лотів, крім того, торги через Ubiz завжди чесні, прозорі, легальні та безпечні для всіх сторін, що беруть участь.