Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони для типу Аукціони малої приватизації в Дніпропетровській області?

Зараз на сайті UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ Ви можете брати участь в торгах по найбільш низькій ціні в розділах: Транспорт, Оренда, і підібрати різноманітні пропозиції: квартиру, однокімнатну квартиру, що вже виставлені на продаж і чекають свого покупця. В даному розділі, аукціони малої приватизації, Ви можете знайти багато різноманітних варіантів позицій, для прикладу Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) 1 маршрут по 54 вагона з однієї маршрутної станції навантаження. /// Кількість вагонів - 54, Рухомий склад - хопери-зерновози - 95, Полігон навантаження - позакласні станції, Дата подачі вагону початкова - 2019-12-16 00:00, Дата подачі вагону кінцева - 2019-12-16 23:59. Кожен день на сайті знаходять державну нерухомість. Великий спектр позицій надано в кожному куточку України, зокрема, в Волинській області.

Земельні ділянки виставлені на аукціон в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06111000-3 – Землі житлової забудови (землі, які використовуються для розміщення житлової забудови (житлові будинки, гуртожитки, господарські будівлі та інше); землі, які використовуються для розміщення гаражного будівництва), що виставлені на продаж в місті - чекають власника. Актуальна інформація переліку торгів в категорії Аукціони Земля для типу Аукціони малої приватизації в Дніпропетровській області сервісу ubiz.ua - ПРОЗОРРО

Як вибрати пропозиції Аукціони Земля для типу Аукціони малої приватизації в Дніпропетровській області. Щоб максимально просто підібрати - скористайтесь нашими фільтрами. Вам буде доступний список відкритих лотів в стадії прийняття заяв на участь. Окрім електронних земельних торгів у Дніпропетровській області у розділах ресурса пропонуються земельні ділянки виставлені на аукціон в Одеській, Тернопільській, Черкаській областях, а також по всій Украйні.