Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Земля для типу Аукціони малої приватизації?

Прямо зараз на сайті UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ можна брати участь в державних аукціонах по найприйнятнішій ціні в категоріях: Продаж дозволів на використання надр, Транспорт, і знайти різноманітні пропозиції: дозвіл на використання надр, недобудоване приміщення лікарні, що вже виставлені на продаж і чекають свого покупця. В розділі, аукціони малої приватизації (архів), Ви зможете знайти багато різних варіантів пропозицій, наприклад Продаж автомобіля Renault Laguna. Кожен день на сайті знаходять авто на аукціоні. Винятково великий спектр лотів надано в кожному регіоні країни, зокрема, в Кам'янському.

Аукціони з продажу земельних ділянок в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06112000-0 – Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування), що пропонуються на торгах в місті - очікують власника. Останні оновлення переліку пропозицій у розділі Аукціони Земля для типу Аукціони малої приватизації сайту ЮБІЗ - PROZORRO ПРОДАЖІ

Як швидко вибрати пропозиції Аукціони Земля для типу Аукціони малої приватизації. Щоб швидко підібрати - скористайтесь зручною системою фільтрів. Перед вами буде перелік доступних пропозицій на етапі прийняття заяв на участь. Окрім аукціонів земельних ділянок у Вінницькій області на сторінках майданчику пропонуються аукціони земельних ділянок в Кіровоградській, Львівській, Тернопільській областях, а також по всій территорії Украйни.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: