Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Металобрухт і вторсировина в Одеській області?

На сайті UBIZ - PROZORRO є можливість брати участь в державних аукціонах за найнижчою ціною в категоріях: Приватизація, Оренда вагонів, і вибрати різноманітні пропозиції: автомобілі, оренда вагонів, що вже виставлені на продаж і очікують свого нового володаря. В даному розділі, металобрухт і вторсировина, Ви зможете подивитися багато різноманітних варіантів позицій, наприклад Голландський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) групова відправка (напіввагони) /// Кількість вагонів - 5; Рухомий склад - напіввагони - 60; Полігон навантаження - УЗ; Дата подачі вагону початкова - 24-01-2021 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 24-01-2021 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 20-01-2021 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 21-01-2021 20:00. Щодня на сайті забирають банківський конфіскат. Величезний спектр позицій запропоновано в кожному місті України, зокрема, в Закарпатській області.

Чому продажі державного майна потребують уваги суспільства?

Скільки разів за останні двадцять років ми чули про те, що от знову продали обладнання з заводу: незрозуміло кому, незрозуміло за скільки і, звісно, незрозуміло куди пішли ці кошти? Хоча на певному рівні все було зрозуміло. ProZorro. Sale в Україні, хай аж у 2016, але змогли повернути ситуацію в законне русло – зрештою, зміни не можуть прийти запізно. Це потужна ініціатива з якомога повнішого збору інформації про землю або нерухомість, майно або енергетичний ресурс та адміністрування аукціонів на прозорих і рівних умовах.

Ubiz.ua – платформа, яка щодня докладає зусилля для роботи системи по всій Україні. Так, в м. Одеса та Одеській області серед всіх видів аукціонів знайдеться окремий розділ для продажу металобрухту і вторинної сировини.

Хто, що і як продає на Ubiz.ua?

В загальному списку, а також на кожній сторінці з лотом можна знайти статус аукціону. Вивчаючи лот детальніше, можна дізнатися інформацію про активи (назву, класифікацію, об'єм та місцезнаходження), хто організовує аукціон, яка початкова ціна встановлена та з яким мінімальним кроком, переглянути наявні документи. Система також визначає реєстраційний та гарантійний внесок. Каталог складають чорні та кольорові метали з обладнання та машин:

  • енергетичних компаній;
  • авіаційних заводів;
  • торговельних портів.

На нашому сайті ви знайдете покрокові інструкції як для замовників аукціону, так і покупців. Вказану вище інформацію має вносити той, хто пропонує лот. Він після створення особистого кабінету в окремій вкладці також має право редагувати цю інформацію, або ж узагалі видалити аукціон. Також після торгів, що проходять у три етапи і завершуються створенням протоколу, організатор має право кваліфікувати або дискваліфікувати покупця. Чого він не може, то це дізнатися, хто запропонував найвигіднішу суму, аж до моменту укладення договору. Для цього не потрібно зустрічатися особисто чи кудись їхати – документ можна завантажити з системи і, затверджуючи, поставити електронний підпис.

З іншої сторони – покупець також до подачі заявки має зареєструватися на сайті та мати на рахунку достатньо коштів для реєстраційного і гарантійного внеску. З відомим ID можна відразу знайти лот, якщо ж потрібно пошукати прийнятні умови, можна скористатися фільтром на сайті або телеграм-ботом.

Отже, якщо бажаний об'єкт в м. Одеса знайдений і ціна металобрухту (металолому) прийнятна, час подавати пропозицію. Якщо буде потрібна допомога, на Ubiz.ua можна замовити професійний супровід цінової пропозиції. Також необхідно завантажити документи, а потім підтвердити актуальність даних, прийняти умови публічної оферти і дати згоду на різноманітні види використання інформації, попередньо уважно прочитавши регламент та інші усталені положення.

Загальний поступ і особисті вигоди

Чому варто обирати прозорі закупівлі на платформі Ubiz.ua? Перш за все тому, що це великий вклад в здорові торгово-економічні відносини в країні. Але переваги для кожного особисто також передбачені. По-перше, облаштування сайту і телеграм-бот сприяють зручному пошуку за набором параметрів. По-друге, починаючи з пошуку і закінчуючи оплатою через Приват24 чи EasyPay та електронним підписом і фіксуванням дати – всі операції можна провести в Мережі. Запитання, на які ви не знаходите відповіді на сайті, можна задати спеціалісту Ubiz.ua. А крім цього – заручитись також юридичною підтримкою, скористатися послугами нотаріуса.

Якщо ви збираєтеся систематично проводити онлайн-закупівлі, логічним рішенням буде підписка на розсилку платформи. Це запорука того, що про всі законодавчі нововведення, зміни процедур і статуси конкретних аукціонів ви матимете змогу дізнаватися найпершими.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: