Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Земля для типу Об'єкти малої приватизації: статус - Прийняття заяв на участь?

Зараз на сайті ЮБІЗ - PROZORRO ПРОДАЖІ Ви можете брати участь в онлайн аукціонах за найоптимальнішою вартістю в категоріях: Земля, Фінанси, і підібрати різноманітні позиції: земельну ділянку, оренда вагонів, що вже виставлені на продаж і очікують свого нового володаря. В розділі, об`єкт малої приватизації, Ви можете відшукати багато різноманітних варіантів позицій, наприклад Вторинна металева відновленя сировина (Брухт чорних металів). Щодня на сайті забирають легкові автомобілі. Винятково великий спектр найменувань надано в кожному місті країни, зокрема, в Волинській області.

Аукціони продажу землі в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06110000-6 - Земельні ділянки призначені для забудови, що в переліку на продаж в місті - очікують власника. Діючі пропозиції купівлі-продажу спектру торгів в категорії Аукціони Земля для типу Об'єкти малої приватизації сервісу ubiz.ua

Як підібрати лоти Аукціони Земля для типу Об'єкти малої приватизації. Щоб точно підібрати - скористайтесь навігацією. Ви побачите список свіжих пропозицій у стані прийняття заяв на участь. Окрім аукціонів земельних ділянок у Чернівецькій області в категоріях сайта представлені аукціони з продажу земельних ділянок в Івано-Франківській, Київській, Хмельницькій областях, а також по всій Украйні.

Мала приватизація на Прозоро Продажі

Одним з найуспішніших напрямків в роботі системи ProZorro Sale в Україні можна назвати саме аукціони з малої приватизації, що принесли значний прибуток державі, та допомогли великій кількості підприємців або фізичних осіб стати власниками об'єктів, що використовуються для розвитку або відкриття бізнесу.

До об’єктів малої приватизації належать такі, чия вартість не перевищує 250 мільйонів гривень. Організаторами аукціонів малої приватизації виступають Фонд Держмайна України, органи місцевого самоврядування, організації та підприємства з державною часткою, більшою за 50%. Учасниками аукціону можуть стати будь-які фізичні та юридичні особи. Перелік комунального майна, що виставляється на торги, можна знайти, відвідавши сайт Ubiz.ua або інші майданчики системи Прозорро.

Об’єкти малої приватизації

Торги проводяться на спеціальних торговельних електронних майданчиках, що мають спеціальну акредитацію - Універсальна українська біржа, ресурс Ubiz.ua та інші.

Об’єктами малої приватизації найчастіше стають:

  • житлова нерухомість - будинки або квартири;
  • нерухомість комерційного призначення - магазини, адміністративні або офісні споруди, готелі, бази відпочинку;
  • недобудовані споруди;
  • споруди, що мають соціально-культурне призначення - кінотеатри, бібліотеки;
  • земельні ділянки;
  • вантажні та легкові автомобілі;
  • сільгосптехніка та авто спецпризначення;
  • промислове обладнання;
  • працюючі або зупинені підприємства;
  • акції підприємств.

Для того, щоб взяти участь в аукціоні з малої приватизації у будь-якому місті України, потрібно всього лише зареєструватися на майданчику Ubiz.ua, подати заявку та сплатити гарантійний внесок. Участь в аукціоні відбувається дистанційно, а це означає, що немає потреби відкладати свої справи і вирушати на торги. Все, що потрібно учаснику - комп'ютер або смартфон та доступ в інтернет.

Майданчик Ubiz.ua - найкращі умови для участі в аукціоні

Система ProZorro. Sale працює на принципах повної відкритості, чесності та публічності на всіх етапах проведення аукціону, починаючи з моменту оголошення конкурсу і до визначення переможця. Завдяки впровадженню цієї системи вдалося подолати корупційну складову подібних аукціонів, тому що система абсолютно прозора, вона автоматично визначає переможця, котрий запропонував найвищу ціну. На рішення не впливають ні організатори торгів, ні будь-які інші зацікавлені особи.

Якщо раніше пересічний громадянин майже не мав шансів довідатися про проведення аукціонів, отримати інформацію про лоти, вартість об'єктів тощо, то сьогодні ситуація змінилася. Завдяки майданчику з проведення торгів Ubiz.ua можна своєчасно отримати інформацію про виставлені на продаж лоти, час проведення електронних торгів, спостерігати за їх проведенням та дізнатися статус об’єкту. Зробити вигідну покупку, що може дати поштовх для подальшого розвитку бізнесу, або стати стартовою для його початку може кожен.

Щоб дізнатися, як працює система Прозорро Продажі, отримати фахову юридичну та інформаційну підтримку, звертайтеся за допомогою до спеціалістів Ubiz.ua та підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах. Якщо вас цікавить земельна ділянка або об’єкт нерухомості у вашому місті (Вінниця, Харків тощо), слідкуйте за виставленими на аукціон лотами за допомогою пошукового Телеграм-бота.