Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Земля для типу Об'єкти малої приватизації?

На сайті ubiz.ua можна брати участь в державних аукціонах по найбільш прийнятній вартості в категоріях: Фінанси, Приватизація, і вибрати різноманітні пропозиції: легковий автомобіль, частину або повністю житловий будинок, що вже виставлені на продаж і очікують свого покупця. В даному розділі, об`єкт малої приватизації (архів), Ви зможете підшукати багато різних варіантів пропозицій, для прикладу Оренда частини нежитлового приміщення (харчоблок) площею 213,8 кв. м з технологічним обладнанням в будівлі Гімназії № 20 Павлоградської міської ради. Щодня на сайті забирають комунальне майно. Великий спектр найменувань надано в кожному регіоні країни, зокрема, в Харківській області.

Торги земельних ділянок в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06110000-6 - Земельні ділянки призначені для забудови, що виставлені на торгах в місті - чекають нового володаря. Актуальна інформація переліку торгів в категорії Аукціони Земля для типу Об'єкти малої приватизації проекту UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ

Як вигідно вибрати пропозиції Аукціони Земля для типу Об'єкти малої приватизації. Щоб максимально просто вибрати - скористайтесь нашою навігацією. Після цього з'явиться перелік пропозицій в стадії прийняття заяв на участь. Окрім електронних земельних торгів у Одеській області на сторінках сервісу пропонуються електронні земельні торгів в Житомирській, Київській, Сумській областях, а також по всій территорії Украйни.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: