Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони для типу Оренда майна в Донецькій області?

Зараз на сайті ubiz.ua - ПРОЗОРРО Ви можете взяти участь в торгах по найбільш оптимальній ціні в категоріях: Спиртзаводи, Приватизація, і підшукати різноманітні пропозиції: земельну ділянку, об'єкт незавершеного будівництва, спиртзавод, що вже виставлені на продаж і очікують свого нового володаря. У категорії, оренда майна, Ви знайдете багато різних варіантів позицій, наприклад Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого майна - вбудовані нежитлові приміщення (№№307,419,420) заг.площею 69,6 кв.м. на 3-4 поверхах корпусу №25 (Технопарк),за адресою м.Львів вул. Городоцька,286 що перебуває на балансі НУ"Львівська Політехніка".Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди. Детальна інформація про об'єкт оренди та порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 9454. Щоденно на сайті забирають банківські конфіскати авто. Великий набір лотів запропоновано в кожному регіоні країни, в тому числі в Вінницькій області.

Лоти земельних аукціонів в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 04150000-4 - Садибний (індивідуальний) будинок малоповерхового житлового будівництва, що в переліку на торгах в місті - чекають покупця. Актуальна інформація наборів найменувань в категорії Аукціони Земля для типу Оренда майна в Донецькій області ресурсу ЮБІЗ - PROZORRO

Як легко вибрати пропозиції Аукціони Земля для типу Оренда майна в Донецькій області. Щоб правильно підібрати - скористайтесь нашими фільтрами. Перед вами відкриються всі актуальні пропозиції у стані прийняття заяв на участь. Окрім лотів земельних аукціонів у Донецькій області у розділах сайту пропонуються земельні аукціони в Житомирській, Запорізькій, Луганській областях, а також по всій Украйні.