Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони для типу Право вимоги ФГВФО в Дніпропетровській області?

На сайті UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ можна брати участь в публічних торгах за найдоступнішою вартістю в категоріях: Фінанси, Оренда землі, і придбати різноманітні пропозиції: конфіскований автомобіль, спиртзаводи, що вже виставлені на продаж і чекають свого покупця. У цьому розділі, право вимоги (фгвфо, архів цбд1), Ви знайдете багато різних варіантів пропозицій, наприклад Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) 1 лот 10 напіввагонів (групова відправка) /// Кількість вагонів - 10, Рухомий склад - напіввагони - 60, Полігон навантаження - Без обмеження, Дата подачі вагону початкова - 2019-12-28 00:00, Дата подачі вагону кінцева - 2019-12-28 23:59. Щоденно на сайті забирають авто конфісковане банком. Винятково великий спектр позицій надано в кожному куточку країни, зокрема, в Київській області.

Аукціони з продажу земельних ділянок в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06110000-6 - Земельні ділянки призначені для забудови, що виставлені на аукціон в місті - чекають покупця. Актуальна інформація наборів позицій в секції Аукціони Земля для типу Право вимоги ФГВФО в Дніпропетровській області проекту ubiz.ua

Як вигідно підібрати лоти Аукціони Земля для типу Право вимоги ФГВФО в Дніпропетровській області. Щоб максимально просто підібрати - скористайтесь фільтрами. Після цього з'явиться перелік пропозицій у фазі прийняття заяв на участь. Окрім оголошень про продаж земельних ділянок у Дніпропетровській області на ресурсі доступні лоти земельних аукціонів в Київській, Луганській, Харківській областях, а також по всій Украйні.