Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Земля для типу Право вимоги ФГВФО?

Сьогодні на сайті UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ Ви можете брати участь в публічних торгах за найдоступнішою вартістю в категоріях: Оренда, Деревина, і підібрати різноманітні позиції: групу інвентарних об'єктів: бібліотеку, нежитлове приміщення недобудоване приміщення, що вже виставлені на продаж і чекають свого покупця. В даному розділі, право вимоги (фгвфо, архів цбд1), Ви зможете підшукати багато різноманітних варіантів позицій, наприклад Голландський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу)1 маршрут по 50 вагонів з однієї маршрутної станції навантаження /// Кількість вагонів - 50; Рухомий склад - напіввагони - 60; Полігон навантаження - УЗ; Дата подачі вагону початкова - 02-01-2021 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 02-01-2021 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 29-12-2020 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 30-12-2020 20:00. Щоденно на сайті знаходять конфісковані квартири. Винятково великий перелік лотів запропоновано в кожному куточку країни, в тому числі в Олександрії.

Земельні ділянки виставлені на аукціон в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06128000-5 - Землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що в переліку на продаж в місті - чекають покупця. Актуальна інформація спектру найменувань в секції Аукціони Земля для типу Право вимоги ФГВФО проекту UBIZ

Як швидко вибрати пропозиції Аукціони Земля для типу Право вимоги ФГВФО. Щоб легко підібрати - скористайтесь системою фільтрів. Ви побачите перелік доступних пропозицій у статусі прийняття заяв на участь. Окрім аукціонів продажу землі у Київській області на ресурсі представлені публічні земельні торги в Вінницькій, Черкаській, Чернівецькій областях, а також по всій Украйні.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: