Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Аукціони в Україні: оренда вантажних залізничних вагонів, зерновозів, контейнерів - найкращі ціни

Починаючи з 2019 року продаж права на користування вагонами та контейнерами, що є власністю Укрзалізниці, проводиться виключно через електронні аукціони системи ProZorro. Sale, що запобігає корупційній складовій та допомагає більш ефективно використовувати ресурси на засадах відкритості та чесної добросовісної конкуренції. Публічні торги дозволяють визначити найбільш оптимальну вартість оренди вагонів, при цьому позбутися неправомірного впливу зацікавлених осіб.

Завдяки аукціонам в системі Прозоро Укрзалізниця отримує прибуток, вагони не простоюють, робота стає більш ефективною. А користувачі можуть за вигідною ціною на умовах чесної конкуренції взяти в оренду необхідне обладнання для здійснення перевезень в зазначені терміни.

Система Прозоро. Продажі (Україна) - рівні умови та чесна конкуренція

Система ProZorro. Sale виконує функцію центральної бази, тому для того, щоб взяти участь в торгах з оренди залізничних вагонів або контейнерів, необхідно зареєструватися на одному з електронних майданчиків, що мають відповідну акредитацію Міністерства розвитку економіки та торгівлі. Майданчик Ubiz.ua надає найбільш сприятливі умови для всіх учасників аукціону. Для того, щоб мати змогу взяти участь в торгах і взяти в оренду вагони, зерновози за вигідною ціною, компанія має укласти угоду з Укрзалізницею, зареєструватися для участі в торгах на Ubiz.ua. Умови для всіх учасників торгів абсолютно рівні. Вартість оренди вагона буде залежати від його типу та попиту.

Укрзалізниця надає можливість через аукціон здійснити оренду таких вагонів:

  • криті вагони, необхідні для транспортування вантажу, чутливого до погодних умов. Такі вагони мають бічні та торцеві стіни з зсувними дверима і дах з люками, через які можуть завантажуватися сипучі матеріали.
  • платформи - відкриті вагони, що не мають даху і бічних стін, а оснащені лише невеличкими бортами, на них можна перевозити негабаритні вантажі різного призначення, існують спеціальні платформи для перевезення автотранспорту різних видів;
  • напіввагони - використовують для транспортування насипних вантажів, таких як вугілля, лісоматеріали та інші, такі вагони мають високі борти або глухий кузов.

Маршрут відповідно графіку - надає можливість обрати час і дату вантажних перевезень.

Завдяки ресурсу Ubiz.ua кожен бажаючий може отримати інформацію щодо часу проведення аукціону, ознайомитись з виставленими на торги лотами - типами та кількістю вагонів, напрямком руху тощо. Укрзалізниця оголошує початкову вартість оренди. Учасник торгів має зареєструватися на майданчику Ubiz.ua, надати заявку про участь, сплатити гарантійний внесок та надати цінову пропозицію. Аукціон може проводитися за двома типами: англійський аукціон передбачає встановлення найменшої допустимої початкової ціни з покроковим збільшенням її в процесі торгів, а голландський аукціон, навпаки, працює з пониженням ціни.

Переможець торгів має у визначений термін підписати протокол торгів та сплатити повну суму вартості оренди. Варто пам’ятати, що початкова ціна на оренду вагонів розраховується за один вагон на добу. Повна вартість буде зазначена в протоколі аукціону.

Ubiz.ua - кваліфікована допомога та навчання

Якщо виникли труднощі з поданням заявки або іншими організаційними питаннями, фахові співробітники майданчику Ubiz.ua нададуть інформаційну і юридичну допомогу та підтримку на всіх етапах проведення аукціону. Пошук необхідного лоту можна здійснювати за допомогою нашого Телеграм-бота, що надішле сповіщення про пропозицію, що може вас зацікавити з урахуванням настроєних фільтрів.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: