Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціон нерухомості у Чернівцях та області?

На сайті ЮБІЗ - ПРОЗОРРО Ви можете взяти участь в публічних торгах за найдоступнішою ціною в категоріях: Деревина, Спиртзаводи, і знайти різноманітні позиції: групу інвентарних об'єктів: котельню, дитячий садок, частину або повністю житловий будинок, що вже виставлені на продаж і очікують свого покупця. У категорії, нерухомість, Ви можете відшукати багато різноманітних варіантів пропозицій, для прикладу Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу)/// Кількість вагонів -15, Рухомий склад - напіввагони, Обмеження полігону навантаження - без обмеження, Дата подачі вагону початкова - 2019-04-02 00:00, Дата подачі вагону кінцева - 2019-04-06 23:55. Щоденно на сайті купують конфісковані авто. Великий спектр лотів надано в кожному регіоні України, зокрема, в Львові.

Квартири з аукціону в Чернівцях

Придбання нерухомості - чи не найвигідніший спосіб інвестиції. Це вклад у власне житло, квартиру, будинок або ж нерухомість під бізнес, виробництво, промисловість. Існує безліч варіантів вигідного вкладу грошей за умови якісного підбору нерухомості, а також її ринкової ціни. Одним з таких способів є покупка нерухомості через аукціон.

Платформа електронних торгів Ubiz.ua є офіційним акредитованим партнером системи аукціонів ProZorro. Ми пропонуємо якісні послуги у сфері супроводу аукціонів, надаємо документальну та інформаційну підтримку на кожному етапі торгів. Наша висококваліфікована команда має злагоджений роками механізм дій, який забезпечує якісну та результативну співпрацю. Ми вміємо працювати на результат, про що говорять наші мільярдні справи і вдячні клієнти.

Чесна діяльність Ubiz.ua

Також Ubiz.ua пропонує партнерську програму для фірм та підприємств. Ми відкриємо вам доступ до усіх можливих аукціонів України, надамо супроводжувальний сервіс у стані банкрутства, підкажемо, де і у кого краще купувати та продавати майно. Наші переваги: ми не беремо попередніх внесків, рекламуємо ваш бізнес.

Також ми пропонуємо готові бізнес-плани для тих, хто не впевнений, з чого почати. Заручившись нашою підтримкою, ви не ризикуєте втратити свої гроші, адже ми завжди працюємо на позитивний результат.

З допомогою нашого маркетплейсу ви можете купити конфісковані квартири у Чернівцях та інших містах України. Такого роду нерухомість може здатися ризикованою та з незрозумілим минулим, проте наша компанія пропонує тільки офіційні, перевірені варіанти таких лотів. У вас не виникне жодних труднощів, вам потрібно тільки обрати аукціон і робити ставки на конфісковані квартири, розташовані у місті Чернівці. Для цього потрібно бути зареєстрованим на нашому сайті.

У нас прості та зрозумілі умови співпраці, також ми цілеспрямовано розробили легке та інтуїтивне користування сайтом. Існує можливість фільтрування пошуку за категоріями, територіально або ж за конкретним номером ID аукціону. Наші клієнти, зробивши найвищу ставку в торгах, автоматично стають власниками лоту, отримують на електронну скриньку лист – Протокол, підписання якого підтверджує ваше право власності. Жодних підводних каменів, додаткової бюрократії та переживань. Погодьтеся, що електронні торги – це прекрасний спосіб інвестування, при якому не потрібно витрачати зайвий час, кошти на додаткові витрати, дорогу і т.д. Лише прозора, чесна схема і здорова конкуренція. Електронні аукціони – це краще майбутнє.

Інформаційна підтримка

Якщо ви почнете слідкувати за нами в Telegram, то щодня будете отримувати свіжі пропозиції по нових аукціонах і вчасно зможете зреагувати на той чи інший лот. Аукціон нерухомості і конфіскованих квартир у місті Чернівці займає у нашому каталозі чимале місце. Такий вид продажу нерухомого майна стає все більш популярним і доступним.

Що стосується аукціону нерухомості в Чернівцях, на аукціонах можна придбати: адміністративні будівлі, їх частини, незавершене будівництво, промислову нерухомість, офісні приміщення, гаражі, СТО, автостоянки, конфісковані квартири, право на оренду різного виду приміщень.

Також наголошуємо, що ми несемо відповідальність за конфіденційність вашої інформації та діяльності, працюємо на засадах чесності і прозорості!

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: