Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Нерухомість у Хмельницькій області?

На сайті ubiz.ua - PROZORRO ПРОДАЖІ Ви можете взяти участь в публічних торгах по найбільш оптимальній ціні в розділах: Оренда землі, Спиртзаводи, і знайти різноманітні пропозиції: групу інвентарних об'єктів: кафе, склад, деревину необроблену, що вже виставлені на аукціон і чекають свого покупця. В розділі, нерухомість, Ви можете підшукати багато різноманітних варіантів позицій, для прикладу Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу)/// Кількість вагонів -20, Рухомий склад - напіввагони, Обмеження полігону навантаження - без обмеження, Дата подачі вагону початкова - 2019-04-13 00:00, Дата подачі вагону кінцева - 2019-04-17 23:55. Щодня на сайті знаходять будинки. Винятково великий спектр лотів запропоновано в кожному куточку країни, зокрема, в Одесі.

Хмельницький: продаж нерухомості, оголошення на аукціонах житла

Пошук житла, оренди офісних приміщень, купівля комерційної нерухомості - все це актуальні повсякденні питання для величезної кількості людей. Нерухомість завжди актуальна, потреба в ній не зникає ніколи. В той же час, ми всі прекрасно розуміємо, що вартість такого майна далеко не всім доступна. Тому й не дивно, що люди завжди шукають вигідніші варіанти, вивчають пропозиції на ринку.

Пропонуємо вам один з таких варіантів - купити житлову, комерційну нерухомість, офіси, склад, гаражі, кіоск чи землю у місті Хмельницький на онлайн-аукціонах, таким же чином можна оформити й оренду офісів на короткий період чи підписати довготривалий договір.

Місто Хмельницький: продажа, оренда квартир

Ubiz.ua - це акредитований майданчик електронних онлайн-торгів за програмою всеукраїнських закупівель ProZorro. Усі наші аукціони зареєстровані в ТОВ “Електронні торги України”, що дає гарантію прозорого та чесного продажу. Наші працівники надають висококваліфіковану консультацію, допомагають підібрати цікаві варіанти аукціонів відповідно до ваших запитів та можливостей. Якщо ж ви чітко знаєте, що вам потрібно, то пропонуємо реєструватись на нашому сайті, користуючись фільтрами і сортуванням по категоріях, знаходити цікаві аукціони і приступати до торгів.

Дуже важливо вивчити інформацію про початкову вартість лоту, суму кроку і гарантійного внеску. Дізнавшись всю необхідну інформацію, можете робити ставки і перемагати. Після того, як ваша ставка виявиться переможною, на електронну скриньку надійде лист з текстом угоди. Вам необхідно її підписати і відправити нам, що означатиме ваше повноцінне набуття права власності. Про всю необхідну документацію потурбується наш юридичний відділ, який кваліфіковано перевірить всі сертифікати, кадастровий номер.

Інвестиція в нерухомiсть Хмельницького

Нерідко серед пропонованої на аукціонах нерухомості можна зустріти конфісковані квартири, будинки в м Хмельницький. Вигода такої покупки очевидна, інколи нерухомість збувають дуже терміново, що і робить її вартість більш, ніж доступною. Житло такого плану ми перевіряємо дуже скрупульозно, ви можете не хвилюватися про будь-які нюанси в майбутньому, оскільки мі знаємо, що багатьох клієнтів така перспектива відлякує. Приватні підприємці також дуже часто купують додаткову нерухомість для бізнесу, складські приміщення, тому що це - дієвий спосіб вкладання коштів, які згодом працюватимуть на вас. При цьому придбати офісні, житлові будинки, конфісковані квартири, промислові приміщення, іншу нерухомість у Хмельницькому можна з невеликими затратами, хоча комерційна площа зазвичай має дуже високу вартість.

Серед пропозицій нерухомості у Хмельницькому можна знайти аукціони з продажу офісів, житлових будинків повністю, окремих його частин, також завжди є багато пропозицій об’єктів державної, комунальної власності або комплексів приміщень колишніх підприємств. Часто будинки продають з земельними ділянками й устаткуванням.

Довіряйте перевіреним партнерам, якщо ви цікавитесь оголошеннями "продам нерухомість Хмельницький", тоді ваші інвестиції в майбутнє будуть приємними і вигідними.