Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Нерухомість в Київській області?

Зараз на сайті ubiz.ua є можливість взяти участь в державних аукціонах за найнижчою ціною в розділах: Металобрухт і вторсировина, Транспорт, і придбати різноманітні позиції: багатоповерховий будинок, конфісковану квартиру або завод, що вже виставлені на аукціон і очікують свого нового володаря. У категорії, інформаційне повідомлення, Ви можете подивитися багато різних варіантів позицій, для прикладу Голландський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) (групова відправка) /// Кількість вагонів - 20, Рухомий склад - напіввагони - 60, Полігон навантаження - Без обмеження (УЗ, СНД та треті країни), Дата подачі вагону початкова - 2020-03-13 00:00, Дата подачі вагону кінцева - 2020-03-13 23:59. Щоденно на сайті купують державну нерухомість. Винятково великий спектр позицій запропоновано в кожному куточку України, в тому числі в Вінниці.

Продажа нерухомості, магазинів у Київській області

Ціна на нерухомість в місті Київ завжди висока, вона користується попитом і породжує чималу конкуренцію. Але такі показники пояснюються перспективою в майбутньому, при перепродажі чи здачі в оренду нерухомості в столиці, отримати чималу вигоду. Інвестувати в нерухомість завжди вигідно та перспективно. Останні роки показують значне пожвавлення на ринку аукціонів, які пропонують продаж державної, комунальної нерухомості, приватизованих ділянок, рухомого майна. Позитивний досвід європейських країн мотивує на розвиток в Україні цього важливого для економіки сегменту на ринку майна.

Ubiz.ua – це майданчик електронних аукціонів в Україні, який працює в системі ProZorro і пропонує тільки ті аукціони, які пройшли реєстрацію в ТОВ «Електронні торги України». Ми маємо акредитацію для офіційного надання послуг, всі потрібні сертифікати та документи. Тому наші клієнти можуть не сумніватися в легітимності нашої діяльності і бути певними у нашій професійній підтримці.

Тільки вигідні варіанти аукціонів

На нашому сайті представлено безліч аукціонів з пропозиціями по продажі нерухомості, квартир, магазинів, офісів у Київській області. Якщо ви знайшли потрібний вам аукціон, після простої процедури реєстрації ви можете самостійно робити ставки, перед тим вивчивши інформацію щодо початкової ціни лоту і суми гарантійного внеску. У випадку перемоги в онлайн-аукціоні вам на електронну пошту прийде текст угоди, підписавши яку, ви стаєте повноправним власником придбаного майна. Всі інші бюрократичні, документальні справи ми беремо на себе. В цьому і полягає наша підтримка і кваліфікований супровід.

Також електронні торги зручні тим, що учасники аукціонів абсолютно не прив’язані до часу та місця їх проведення, а можуть займатися звичними справами, а в зручний час з допомогою смартфону чи комп’ютера можуть слідкувати за перебігом торгів, віддалено робити ставки і купувати нерухомість, не витрачаючи багато часу та додаткових ресурсів.

На ринку аукціонів з’явилося безліч організацій, компаній, які пропонують свої послуги на аукціонах, проте ми настійливо рекомендуємо перевіряти їх документальну базу, читати відгуки і довіряти свої фінанси тільки перевіреним і надійним партнерам.

Інвестуйте в майбутнє!

Мабуть, кожен розуміє перспективність та доцільність придбання нерухомості в столиці та області, адже вся економічна, торговельна діяльність, сфера надання послуг та інформації завжди зосереджена в центрі країни, а отже і надає необмежені можливості для розвитку та процвітання. Київ та Київська область - ідеальне місце для інвестування у нерухомість.

Якщо ви хочете бути в курсі нових аукціонів на нашому сайті, рекомендуємо вам приєднатися до Телеграм-каналу, оснащеного програмою чат-ботів. Вам будуть приходити найновіші та найактуальніші пропозиції і ви вчасно зможете реагувати на них, вигідно інвестувати у свій бізнес, розвиток та захищене майбутнє.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: