Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Продажа нерухомості, магазинів у Київській області

Ціна на нерухомість в місті Київ завжди висока, вона користується попитом і породжує чималу конкуренцію. Але такі показники пояснюються перспективою в майбутньому, при перепродажі чи здачі в оренду нерухомості в столиці, отримати чималу вигоду. Інвестувати в нерухомість завжди вигідно та перспективно. Останні роки показують значне пожвавлення на ринку аукціонів, які пропонують продаж державної, комунальної нерухомості, приватизованих ділянок, рухомого майна. Позитивний досвід європейських країн мотивує на розвиток в Україні цього важливого для економіки сегменту на ринку майна.

Ubiz.ua – це майданчик електронних аукціонів в Україні, який працює в системі ProZorro і пропонує тільки ті аукціони, які пройшли реєстрацію в ТОВ «Електронні торги України». Ми маємо акредитацію для офіційного надання послуг, всі потрібні сертифікати та документи. Тому наші клієнти можуть не сумніватися в легітимності нашої діяльності і бути певними у нашій професійній підтримці.

Тільки вигідні варіанти аукціонів

На нашому сайті представлено безліч аукціонів з пропозиціями по продажі нерухомості, квартир, магазинів, офісів у Київській області. Якщо ви знайшли потрібний вам аукціон, після простої процедури реєстрації ви можете самостійно робити ставки, перед тим вивчивши інформацію щодо початкової ціни лоту і суми гарантійного внеску. У випадку перемоги в онлайн-аукціоні вам на електронну пошту прийде текст угоди, підписавши яку, ви стаєте повноправним власником придбаного майна. Всі інші бюрократичні, документальні справи ми беремо на себе. В цьому і полягає наша підтримка і кваліфікований супровід.

Також електронні торги зручні тим, що учасники аукціонів абсолютно не прив’язані до часу та місця їх проведення, а можуть займатися звичними справами, а в зручний час з допомогою смартфону чи комп’ютера можуть слідкувати за перебігом торгів, віддалено робити ставки і купувати нерухомість, не витрачаючи багато часу та додаткових ресурсів.

На ринку аукціонів з’явилося безліч організацій, компаній, які пропонують свої послуги на аукціонах, проте ми настійливо рекомендуємо перевіряти їх документальну базу, читати відгуки і довіряти свої фінанси тільки перевіреним і надійним партнерам.

Інвестуйте в майбутнє!

Мабуть, кожен розуміє перспективність та доцільність придбання нерухомості в столиці та області, адже вся економічна, торговельна діяльність, сфера надання послуг та інформації завжди зосереджена в центрі країни, а отже і надає необмежені можливості для розвитку та процвітання. Київ та Київська область - ідеальне місце для інвестування у нерухомість.

Якщо ви хочете бути в курсі нових аукціонів на нашому сайті, рекомендуємо вам приєднатися до Телеграм-каналу, оснащеного програмою чат-ботів. Вам будуть приходити найновіші та найактуальніші пропозиції і ви вчасно зможете реагувати на них, вигідно інвестувати у свій бізнес, розвиток та захищене майбутнє.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: