Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Нерухомість, аукціон конфіскованих квартир у Львівській області?

Сьогодні на сайті ubiz.ua - PROZORRO ПРОДАЖІ Ви можете взяти участь в публічних торгах за найкращою вартістю в категоріях: Спиртзаводи, Приватизація, і придбати різноманітні пропозиції: конфісковану квартиру або завод, деревину необроблену, що вже виставлені на продаж і чекають свого покупця. В розділі, нерухомість, Ви знайдете багато різноманітних варіантів пропозицій, наприклад ДК 021:2015 14910000-3 Вторинна металева відновлена сировина (Брухт чорних металів). Щодня на сайті знаходять необроблену деревину. Величезний спектр позицій запропоновано в кожному регіоні країни, зокрема, в Рівному.

Львів: конфісковані квартири, комерційні приміщення ті інші об’єкти нерухомості

Арешт та конфіскація майна - заходи, що вживаються по відношенню до його власників за рішенням суду, як додаткові санкції за скоєний злочин або за невиконання боргових зобов’язань. Конфіскувати нерухоме майно (будинок, квартиру, комерційні приміщення), автомобіль та інше можуть за рішенням суду за: комунальні борги, що за своїм розміром співвідносяться з вартістю житла; невиплату аліментів, до боржників застосовуються різноманітні санкціі - від заборони виїзду за кордон до конфіскації майна, якщо сума боргу значна; борги перед банками, якщо нерухомість або автомобіль були в заставі.

Конфіскація майна може бути повною і неповною. Повну конфіскацію частіше застосовують як додаткове покарання за злочини, в такому разі всі отримані кошти за продане конфісковане майно надходять державі. При неповній конфіскації сплачуються накопичені борги, а решту суми отримує власник.

Продаж конфіскованого майна, а також добровільний продаж квартир та оренда відбуваються через аукціони, що проходять в системі Prozorro. Sale, за допомогою електронних майданчиків, які забезпечують взаємодію продавців і покупців з центральною базою даних.

Продаж на аукціоні конфіскованих банком та іншими кредиторами квартир: Львів, Дрогобич, Львівська область

Аукціон з продажу конфіскованої нерухомості у місті Львів, м Дрогобич може стати першим кроком в вигідному вкладенні коштів й придбанні майна за цінами, які відрізняються від ринкових (ціна буде значно нижчою).

Раніше доступ до подібних аукціонів був обмеженим і пересічний громадянин не міг отримати інформацію про час їх проведення та про те, яка нерухомість виставляється на продаж, чим користувалися недобросовісні посадові особи, що отримували прибутки, приховуючи інформацію. Свідомо зменшувалася кількість потенційних покупців до мінімуму, а також занижувалася початкова ціна. Сьогодні торги з продажу конфіскованого або арештованого майна відбуваються через систему Прозоро. Продажі, за допомогою акредитований електронних майданчиків, таких як Ubiz.ua, що здатні надати кваліфіковану допомогу та підтримку всім учасникам торгів.

Ресурс Ubiz.ua співпрацює з продавцями і учасниками аукціону, займається реєстрацією учасників та перевіркою документів, надає інформацію про виставлені на продаж об’єкти. В аукціоні нерухомості (квартир) в м Львові, Дрогобичі та інших може прийняти участь будь-яка фізична чи юридична особа незалежно від її місця проживання. Електронні аукціони мають ряд переваг:

  • не потребують особистого відвідування - для того, щоб взяти участь, достатньо мати доступ до інтернету;
  • бюрократична складова зведена до мінімуму - всі документи надаються в електронному вигляді;
  • аукціони максимально чесні, прозорі й відкриті - стежити за ходом торгів може кожний.

Купівля, оренда квартири або інших об’єктів нерухомості (місто Львів) на аукціоні конфіскованого банком майна може бути надзвичайно вигідною, але існують деякі ризики. В основному, проблеми можуть з'явитися через визнання договору купівлі-продажу недійсним з деяких причин, серед яких можуть бути порушення при проведенні аукціону, звернення членів родини боржника, що мають право на частину майна, звернення органів опіки, якщо в арештованій квартирі прописана неповнолітня дитина та інші юридичні тонкощі. Запобігти неприємним сюрпризам можна, якщо до початку торгів уважно перевірити всі документи і врахувати обставини, бажано - за допомогою кваліфікованого юриста.

Організація аукціонів та юридична допомога

Організатор аукціону конфіскованих квартир, іншого майна та нерухомості у місті Львові, Дрогобичі та інших - електронний ресурс Ubiz.ua - надає юридичну і інформаційну підтримку, перевіряє документи та забезпечує проведення аукціону без жодних порушень, що значно знижує ризики визнання договору про купівлю-продаж недійсним.

Вигідно купити квартиру або будинок через аукціон у Львові можна, зареєструвавшись на сайті Ubiz.ua. Тут ви зможете знайти вигідні пропозиції та стати учасником торгів без перешкод. Щоб завжди отримувати інформацію про нові лоти з нерухомості та інші цікаві пропозиції, підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах або на Телеграм-бот, який надішле повідомлення про потрібний аукціон.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: