Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Продаж конфіскованих квартир у Полтаві

Кожна сім’я прагне до власного житла, будинку чи квартири, щоб мати змогу вити своє сімейне гніздо окремо, створювати затишок і приємну атмосферу для своїх рідних. Не менш актуальним є попит на комерційну нерухомість під магазини, офісні приміщення, склади, гаражі, промислову та виробничу площу. Нерухомість завжди згаходиться в тій популярній категорії покупок, на яку постійно є попит і пропозиція. Такі придбання є дуже дорогими і важливими в житті кожної людини і далеко не всі можуть собі дозволити таку розкіш.

Ubiz.ua – це майданчик електронних онлайн-торгів, на яких можна вигідно придбати нерухомість у Полтавській області. Наш сайт працює на офіційній платформі онлайн-аукціонів ProZorro і є акредитованим учасником пропозицій від ТОВ «Електронні торги України».

Що ми пропонуємо?

Кожен наш клієнт може розраховувати на інформаційну, документальну підтримку з боку наших консультантів та юристів. Звичайно, що чисто теоретично кожен потенційний покупець чи продавець може самостійно приймати участь в аукціонах, роблячи ставки, збираючи величезний пакет документів, що підтверджують його особистість і платоспроможність. Заручившись нашою підтримкою, ви отримаєте можливість чесно, прозоро і без зайвих бюрократичних вимог купувати нерухомість у Полтавській області.

Для того, щоб прийняти участь в наших аукціонах, пропонуємо пройти просту процедуру реєстрації, вказавши необхідні дані. Після цього ви зможете обирати цікаві для вас лоти і робити на них ставки. Радимо завжди детально вивчати всю інформацію, надану в описі до кожного лоту. Там ви можете ознайомитися з початковою ціною пропозиції, сумою кроку і гарантійним платежем. Зробивши певні дії по аукціонах, всю подальшу інформацію по них ви зможете відслідковувати в особистому кабінеті, що дуже зручно для користувачів.

Якщо ваша ставка на аукціоні виявиться найвищою, це означатиме, що ви перемогли. Після цього на вашу електронну пошту надійде лист з текстом угоди, який необхідно підписати і надіслати нам. Ми потурбуємось про всі підтверджуючі документи, офіційні рішення, а вам залишається тільки насолоджуватись новим придбанням. Набуття права власності наступає відразу після підписання угоди в електронному вигляді. В цьому і полягає зручність електронних онлайн-аукціонів, оскільки учасники торгів абсолютно не прив’язані до місця, часу покупок і паралельно можуть спокійно займатися своїми звичними справами.

Вигідне інвестування

Дуже часто на аукціонах можна знайти пропозиції продажу конфіскованих квартир в Полтавській області. Такі варіанти є дуже вигідним способом купівлі житла або ж комерційних приміщень, які мають статус арештованого. Конфісковані квартири часто продають через несплату іпотеки, тому нерідко ці квартири знаходяться в новозбудованих будинках. Це означає, що у вас є шанс купити нову квартиру за значно вигіднішою ціною, ніж на ринку. Наші юристи дуже відповідально відносяться до таких об’єктів, тому завжди ретельно перевіряють документи, офіційні і судові рішення, щоб у нового власника не було жодних сумнівів і проблем у майбутньому. Бізнесменам, приватним підприємцям ми також можемо запропонувати безліч цікавих варіантів придбання нерухомості для бізнесу серед вигідних пропозицій конфіскованого майна.

Ми пропонуємо вам вигідно інвестувати у своє майбутнє, придбати омріяну квартиру, офісне приміщення чи будинок з земельною ділянкою, при цьому не витрачаючи останні гроші. Зі свого боку ми робимо все для комфорту і впевненості наших клієнтів і гарантуємо конфіденційність і захист особистої інформації на правовому рівні за законами України.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: