Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Нерухомість, аукціони квартир у Рівненській області?

На сайті UBIZ Ви можете взяти участь в торгах за найнижчою вартістю в категоріях: Оренда вагонів, Оренда, і купити різноманітні позиції: гараж, спиртзавод, що вже виставлені на аукціон і чекають свого покупця. У категорії, нерухомість, Ви зможете відшукати багато різних варіантів пропозицій, для прикладу Деревина дров'яна промислового використання породи СОСНА. Кожен день на сайті купують квартири. Винятково великий набір лотів надано в кожному куточку країни, в тому числі в Чернігові.

Квартири з аукціону

Купівля нерухомості через аукціон стала новим популярним способом вигідного придбання майна за останні роки. Аукціони пропонують вигідні пропозиції за конкурентними і доступними цінами, розпродаючи житло різного призначення. На нашому майданчику електронних аукціонів Ubiz.ua представлена нерухомість по всій Україні, в тому числі і в місті Рівне. До вашої уваги пропонується аукціон квартир та нежитлових приміщень в місті Рівне, а також інші види майна.

Зареєструвавшись на нашому сайті, ви автоматично можете стати учасником будь-яких торгів, представлених в каталозі діючих аукціонів. Ознайомившись з початковою вартістю лоту, кроком ставки та гарантійним внеском, можна пропонувати свою ціну. Якщо ваша ставка буде найвищою, ви автоматично перемагаєте у торгах і вам того ж дня надішлють протокол аукціону в електронному вигляді. Підписання протоколу автоматично підтверджує ваше право власності на придбану нерухомість. Усі документи перевіряються юристами і мають офіційну законну дію.

Інвестування в майбутнє

Інвестування в нерухомість – це абсолютно вигідний та надійний спосіб вкладу. Ціни на квадратні метри завжди високі, попит на ринку постійно актуальний. Якщо ви розглядаєте варіант купівлі нежитлового приміщення, то пропонуємо розглянути участь в аукціоні комерційної нерухомості у місті Рівне. У цьому регіоні завжди є цікаві діючі аукціони з продажу промислових, фабричних приміщень, складів, адміністративно-офісної нерухомості, гаражів тощо. Також з аукціону можна придбати власне житло: квартиру чи будинок або ж площу під будівництво. Аукціони з пропозиціями, на яких проводиться продажа комерційної нерухомості в м Рівне дає безліч варіантів вигідних покупок для розвитку вашого бізнесу.

Наш Telegram-канал оснащений сервісом чат-бота, де публікуються всі діючі торги на майданчику Ubiz.ua. Підписавшись на розсилку, ви завжди будете тримати руку на пульсі в області продажу нерухомості по всій Україні та зможете вчасно вступити на аукціон з розділу "Квартира в Ровно".

Види аукціонів

Також в торгах беруть участь аукціони з оренди великих складських приміщень, комерційної нерухомості та іншого нежитлового майна. На аукціони виставляють і об'єкти малої приватизації. Обирайте найвигідніший для себе вид інвестування, а ми, в свою чергу, забезпечимо вам якісний та повноцінний сервіс, надамо інформаційну та документальну підтримку на всіх етапах торгів.

Для приватного бізнесу та невеликих фірм такий вид купівлі нерухомості - один з найвигідніших. Такого роду інвестування примножить потужності та посприяє рентабельності фірми без величезних затрат. Особливо це актуально в теперішній нестабільний час, коли фінансове становище малого бізнесу значно підкошено.

Маркетплейс електронних торгів Ubiz.ua працює на ринку торгів з 2013 року. Це були часи активного розвитку електронних аукціонів в Україні, їх стрімкого вторгнення на наш ринок. Ми стали одними з першопрохідців і протягом усього періоду існування набули безцінного досвіду, удосконалення і стали втіленням безпечного сервісу.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: