Аукціони Металобрухт і вторсировина для типу Оренда або права використання майна за регламентом в Одеській області

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Металобрухт і вторсировина для типу Оренда або права використання майна за регламентом в Одеській області?

На сайті ЮБІЗ можна брати участь в торгах по найбільш прийнятній вартості в категоріях: Металобрухт і вторсировина, Деревина, і підшукати різноманітні пропозиції: конфісковану квартиру або завод, недобудоване приміщення багатоповерхового будинку, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. В розділі, оренда або права використання майна за регламентом, Ви зможете подивитися багато різноманітних варіантів пропозицій, для прикладу Нежитлова будівля котельня, незавершена будівництвом площею 206,7 кв.м. Процент готовності 47%. Реєстраційний номер об"єкта нерухомого майна 1864281405208. Адреса: Вінницька обл., Гайсинський р-н, м.Гайсин, вул.Тімірязєва, буд.5-а.. Кожен день на сайті купують кольоровий метал. Винятково великий набір найменувань запропоновано в кожному місті країни, в тому числі в Кам'янському.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: