Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Як «почувається» зелена енергетика в Україні?

Станом на листопад 2020 року частка відновлювальних джерел енергії на енергетичному ринку в Україні становила 8% – це вдвічі більше в порівнянні з попереднім роком. В світі також відбуваються значні зміни в сторону розвитку зеленої енергетики. Потенційна небезпечність атомних і гігантські об'єми викидів теплових електростанцій змушують шукати альтернативні, відновлювальні джерела, що не виснажуватимуть і не забруднюватимуть планету. Поки що це досить дорого – і ми маємо змогу це побачити по підвищеннях тарифів на електроенергію. Але поступовий розвиток ринку, поява значної конкуренції, державне регулювання і підтримка, тобто квотування, з часом зроблять зелену енергетикою перспективною і вигідною для всіх сторін.

Протягом 2019-2020 років повноцінний запуск «зелених» аукціонів постійно відкладався через відсутність адекватного пропрацювання питання квот. Але сам запуск таких торгів означатиме для інвесторів початок ери прозорості та чіткою взаємодії з покупцями на мові запропонованих вартостей – без спекуляцій, лобіювання і монополій. «Зелені» аукціони в системі ProZorro. Sale стануть тією територією, де все нарешті запрацює з чіткими, зрозумілими правилами та налагодженими алгоритмами.

Що може зробити кожен із нас?

Ubiz.ua – як одна із платформ, на роботу якою спирається величезна система ProZorro. Sale, є місцем, де збирається вся необхідна інформація для проведення аукціонів і, власне, відбуваються самі торги. Щодо інформації, то з профайлу кожного лоту можна дізнатися:

  • умови аукціону – статус, дату проведення і період можливого внесення змін, початкову ціну, мінімальний крок, реєстраційний і гарантійний внески;
  • дані про лот і продавця – точне найменування компанії і назву лоту, класифікацію, джерело видобутку (сонячні, вітрові електростанції);
  • документи – паспорт торгів, угоди, погодження.

Головною умовою, завдяки якій всі продажі можуть відбуватися прозоро, є відсутність будь-якого контакту між продавцем і покупцем до укладення договору. Торги відбуваються в три етапи, і можливість придбання отримує той, хто запропонував найвигіднішу вартість. Однією з опцій платформи Ubiz.ua є професійна підтримка цінової пропозиції. Під час її подачі покупець може відзначити у відповідному полі вкладки необхідність такої підтримки. Обов'язковим для обох сторін є внесення реєстраційних внесків і подача документів на перевірку.

Ми робимо так, щоб чесність стала вигідною

Пошук через фільтри сайту або в телеграм-боті, заповнення полів з інформацією, завантаження документів, подача цінової пропозиції, проведення торгів, створення протоколу, оплата через Приват24 або EasyPay, укладення, підписання та датування договору – кожна операція відбувається онлайн. Але це не означає, що учасники аукціону не можуть отримати професійну консультацію. Умови роботи на платформі та участі загалом, інформація про конкретні торги – це може бути і буде обговорено зі спеціалістом, з відповідями на запитання, що турбують.

Підписка на розсилку Ubiz.ua гарантує вчасне оновлення інформації про конкретні аукціони, процеси в окремій галузі та загальні зміни в організації продажів. Юридичні та окремо нотаріальні послуги – ще одна деталь, яка складає комплекс роботи платформи.

Кожна з умов, які тримають «зелені» аукціони в правовому полі, а також адаптація сайту, алгоритмів для зручної роботи усіх учасників – все разом сприяє розвитку енергетики на основі відновлюваних джерел.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: