Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Земля для типу Продаж об'єктів малої приватизації?

На сайті ubiz.ua - PROZORRO ПРОДАЖІ можна брати участь в публічних торгах за найдоступнішою ціною в розділах: Оренда, Деревина, і знайти різноманітні позиції: дозвіл на використання надр, цех, що вже виставлені на продаж і очікують свого покупця. В даному розділі, продаж об'єктів малої приватизації, Ви можете відшукати багато різних варіантів пропозицій, наприклад нежитлове приміщення (будівля пожежної) загальною площею 75,7м2. Щодня на сайті купують будівлі. Величезний набір найменувань запропоновано в кожному куточку країни, в тому числі в Бердянську.

Електронні земельні торги в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06112000-0 – Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування), що пропонуються до розгляду в місті - очікують нового володаря. Діючі пропозиції купівлі-продажу асортименту найменувань у розділі Аукціони Земля для типу Продаж об'єктів малої приватизації сайту ЮБІЗ - PROZORRO

Як легко взяти участь у торгах Аукціони Земля для типу Продаж об'єктів малої приватизації. Щоб простіше було підібрати - скористайтесь зручною системою фільтрів. Ви побачите перелік доступних пропозицій на етапі прийняття заяв на участь. Окрім земельних ділянки виставлені на аукціон у Київській області у розділах сервіса представлені аукціони продажу землі в Волинській, Луганській, Сумській областях, а також по всій Украйні.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: