Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони транспорту у Чернівецькій області?

На сайті ЮБІЗ - ПРОЗОРРО є можливість брати участь в публічних торгах за найкращою вартістю в розділах: Оренда, Металобрухт і вторсировина, і вибрати різноманітні позиції: довгострокова оренда частини або цілого державного приміщення, спиртзавод, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. В даному розділі, транспорт, Ви зможете знайти багато різноманітних варіантів пропозицій, наприклад Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Соснівська, 3. Оренда – приміщення підвалу, 1, 2, 3-го поверхів площею 838,1 кв.м. . Кожен день на сайті купують автомобілі виставлені на продаж. Великий перелік найменувань запропоновано в кожному місті України, в тому числі в Івано-Франківську.

Електронний продаж конфіскованих автомобілів - нова ринкова сторінка

Ця сторінка розташована у великій книзі, де сама історія фіксує акти продажу через аукціон арештованих за невіддані борги легкових автомобілів чи вантажних машин, до речі, це не лише автомобілі, а й інші види транспорту (водного, повітряного, промислового, сільськогосподарського призначення) та їх частини й обладнання, і відбуваються такі автомобільні аукціони не конкретно, наприклад, у Чернівецькій області, в м Чернівці чи Черняхов, а на сайті найкращого в Україні торговельного майданчика державного проекту ProZorro - маркетплейсу Ubiz.ua, де придбати конфісковані авто завжди простіше, зручніше і, це часто відбувається, дешевше.

Вже понад рік закладені транспортні активи збанкрутілих хазяїв банки мають можливість реалізувати через електронні аукціонні торги, що зробило відповідні процедури повністю прозорими для продавців і покупців, а також дало змогу залучити до них додаткову, досить велику, кількість учасників зо всієї України, котрих задовольняє змога торгуватися, не виходячи з власної квартири чи кабінету, який знаходиться далеко від столичної штаб-квартири організатора аукціону.

Зростання чисельності учасників торгів відзначається й на кінцевої вартості майна, яка за рахунок збільшення аукціонних кроків поступово зростає до більш значних рівнів.

З іншого боку, суб’єкти господарювання або звичайні фізичні особи беруть участь в електронних аукціонних змаганнях, тому що сподіваються купити тут авто у досить доброму стані, але не за ціною салонного продажу, а при цьому ще й отримати надійну гарантію того, що вони не стануть жертвами злочинців, яких немало на сучасних автомобільних ринках.

Автомобільні аукціони у Чернівцях - максимальне наближення до клієнтів

Відвідувачам сайту Ubiz.ua треба розуміти, що буковинське за походженням авто можуть придбати не лише мешканці цього регіону - аукціон з продажу конфіскованих автомобілів відбувається не безпосередньо у Чернівцях, а у віртуальному просторі, котрий з матеріальної (організаційної, грошової) сторони є абсолютно реальним.

Реальною є особа арбітражного керуючого, який виступає організатором електронних торгів, цілком реальними є описання автомашини, яка на аукціоні є окремим лотом з власним номером, а саме:

  • марка авто;
  • державні номери;
  • унікальний VIN-код машини;
  • об’єм двигуна з вказівкою на паливо (бензин, дизель), яке в ньому використовується;
  • пробіг з точністю до кілометра;
  • наявність пошкоджень, якщо такі є.

Навіть кольор лакофарбового покриття кузова машини, і той виявився незабутим. Це стосується не лише легкового автотранспорту, а й всіх інших аукціонних лотів, так же як і дати їх редагування, уточнення інформації, подання заявок для участі у торгах и самого аукціону, початкова вартість лоту, сума гарантійного внеску.

Також може бути вказаною ціна одного аукціонного кроку в процесі торгування і кількість цих кроків. Звичайно, ціна може досить суттєво зрости, але вона ніколи не перебільшить вартість машини в автосалоні чи на авторинку.

Ubiz.ua - найкращий варіант

Невисока ціна нескладної реєстрації учасника електронних торгів, проста и прозора процедура самого аукціонного процесу, доступність повністю відкритої інформації як для столичного жителя, так і для мешканця Чернівців або Черняхова, які хтять придбати автомобіль або інше майно - наші послуги переважують аналоги на інших вітчизняних майданчиках.

А приєднання до нашого Телеграм-чату і e-mail-розсилки додасть вам додаткову інформаційну перевагу. Приєднуйтесь!

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: