Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціон з продажу державних автомобілів у Дніпропетровській області?

Сьогодні на сайті ubiz.ua - ПРОЗОРРО Ви можете брати участь в торгах за найбільш доступною вартістю в розділах: Деревина, Зелена енергетика, і вибрати різноманітні пропозиції: групу інвентарних об'єктів: гараж, підвал, спиртзавод, що вже виставлені на аукціон і чекають свого нового володаря. В даному розділі, транспорт, Ви можете знайти багато різних варіантів пропозицій, для прикладу Деревина дров'яна для промислового використання(розробка згарищ). Кожен день на сайті знаходять банківський конфіскат авто. Винятково великий набір позицій надано в кожному місті країни, в тому числі в Полтавській області.

Аукціон з продажу державних автомобілів у місті Дніпро (Дніпропетровськ)

Купівля транспортного засобу завжди тягне за собою ряд витрат на придбання, обслуговування, додатковий сервіс автомобіля. Далеко не кожен громадянин має можливість придбати власну машину, хоч потребу у ній мають всі. Пропонуємо вам вигідний, сучасний спосіб покупки державних автомобілів на аукціонах у Дніпрі (Дніпропетровську) через пропозицію конфіскованого майна державних підприємств. Таким чином ви маєте чудову можливість купити авто за вигідною ціною, оскільки дуже часто подібні продажі термінові.

Існує ряд переваг, чому варто звернути увагу на купівлю конфіскованих авто з аукціонів. Якщо йдеться про легкові автомобілі, то дуже часто це можуть бути транспортні засоби, в яких перевозили керівництво підприємств Дніпропетровської області. Такі авто вчасно обслуговують на СТО, доглядають за ними і зберігають в прийнятних умовах. Інколи це можуть бути автомобілі бізнес-класу з підвищеною комфортністю і недавньою датою випуску. На таких аукціонах також продають спецтехніку, фургони, мікроавтобуси та інші крупногабаритні машини. Такий варіант покупки буде вигідним інвестуванням для приватних підприємців, комерційних установ або сільськогосподарських чи виробничих підприємств. За рахунок вигідної ціни ви не витратите велику суму грошей, при цьому придбаєте вартісну техніку, яка буде працювати на розвиток та дохід вашого бізнесу.

Зручна та надійна онлайн-платформа

Ubiz.ua - це акредитована платформа публічних онлайн-аукціонів в Україні, яка працює за програмою прозорих торгів ProZorro і має всі законні підстави та документально підтверджене право на свою діяльність. Ми працюємо вже не перший рік на ринку аукціонів, тому знаємо толк в цьому напрямку продажів, маємо величезну базу постійних і вдячних клієнтів. Нашими партнерами є як фізичні, так і юридичні особи, які можуть купувати чи пропонувати на продаж своє майно.

Щоб стати нашим клієнтом і мати змогу самостійно приймати участь в торгах, необхідно зареєструватися на нашому сайті. Після вибору аукціону, ознайомлення зі всією інформацією щодо конкретного лоту ви можете робити ставки і торгуватися за право власності на державні автомобілі у Дніпропетровській області. В особистому кабінеті користувача можна слідкувати за всіма діями, які відбуватимуться на активних аукціонах і пильнувати перебіг торгів, вчасно пропонуючи свою ціну. Така можливість онлайн-торгів дуже зручна, тому що в один момент ви можете займатися своїми звичними справами і одночасно купувати необхідне майно. Якщо ви запропонуєте найвищу ставку, то стаєте переможцем в торгах. На електронну скриньку вам прийде текст договору, підписавши який, ви станете повноправним власником автомобіля, купленого з аукціону.

Підтримка професіоналів

Всі документальні, бюрократичні справи наші юристи беруть на себе. Також на будь-якому етапі торгів клієнти можуть розраховувати на нашу інформаційну, правову підтримку. Ми завжди працюємо на позитивний результат і приємні враження від співпраці з нами. Наша професійна команда забезпечить вам повноцінний законний захист, і буде гідно представляти ваші інтереси. Ваша персональна інформація надійно захищена, ми гарантуємо конфіденційність ваших дій відповідно до закону України, оскільки ми звикли працювати за правовими принципами, поважаючи букву закону. Якщо вас цікавить продажа конфіскованого майна, державних автомобілів у Дніпрі (Дніпропетровську), звертайтеся до нас як до офіційного організатора онлайн-торгів в Україні.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: