Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони конфіскату автомобілів у Івано-франківській області?

Зараз на сайті ubiz.ua - ПРОЗОРРО Ви можете брати участь в торгах по найбільш прийнятній вартості в розділах: Приватизація, Металобрухт і вторсировина, і придбати різноманітні пропозиції: довгострокова оренда частини або цілого державного приміщення, недобудоване приміщення школи, що вже виставлені на продаж і очікують свого нового володаря. В розділі, транспорт, Ви зможете знайти багато різних варіантів позицій, наприклад Відкритий майданчик з твердим покриттям № 10 (інв. № 10110043). Щоденно на сайті знаходять будинки. Величезний набір позицій надано в кожному куточку України, зокрема, в Сумах.

Майбутнє - за аукціонами

Компанія Ubiz пропонує кваліфіковану платформу в системі електронних торгів. На нашому акредитованому майданчику представлено аукціони з продажу конфіскованих автомобілів в Івано-Франківську. Ми пропонуємо якісний і надійний процес супроводу торгів, забезпечуємо своїх клієнтів всією необхідною документальною, інформаційною підтримкою в режимі 24/7.

В аукціонах можуть приймати участь як фізичні, так і юридичні особи. Щоб взяти участь в торгах, необхідно здійснити реєстрацію на нашому сайті ubiz.ua, заповнивши необхідні поля з особистими даними. Після підтвердження реєстрації ви зможете приймати участь в онлайн-торгах. Ми обіцяємо прозорість та 100% чесність у проведенні аукціонів на нашому майданчику, оскільки цінуємо свою репутацію і високі рейтинги, які напрацювали протягом років чесної співпраці. Також ми гарантуємо кваліфікованість наших послуг і можемо підтвердити їх багатьма вдало проведеними аукціонами.

Наші напрацювання – ваша реалізація

Аукціон розпродажу конфіскату автомобілів в Івано-Франківську і в Україні загалом пропонує актуальні пропозиції з продажу транспортних засобів від Приватбанку та інших банковських конфіскованих авто. Такий спосіб інвестицій дає вам можливість дуже вигідно придбати рухоме майно, не витративши багато зусиль і отримавши фінансову вигоду. Нормативні акти України дозволяють продавати автоконфіскат через аукціони авто в місті Івано-Франківськ виключно через систему Prozorro. Sale. Ми переконливо рекомендуємо користуватися послугами тільки офіційних, акредитованих компаній, щоб не потрапити в лапи шахраїв.

Наш аукціон має всі відповідні документи, тому ви без вагань можете зареєструватися у нас і приймати участь у торгах. Зі списку діючих аукціонів можна вибрати цікаву для вас пропозицію, попередньо вивчивши її початкову вартість, мінімальну вартість кроку та гарантійний внесок. Зробивши ставку на лот, ви можете спостерігати в "Особистому кабінеті" за всіма оновленнями і діями, які стосуватимуться цього товару. Той учасник торгів, котрий зробить найвищу ставку, і стане власником лоту. У нас все прозоро та чесно. По закінченні аукціону ми пропонуємо підписання офіційного протоколу, за яким вам надається право на власність щодо придбаного товару.

Вигода та зручність

Дуже легка процедура електронних торгів ще раз доводить зручність і очевидну вигоду покупки з аукціону. Вам не потрібно витрачати час та кошти на поїздки, шукати вигідні пропозиції на авторинках та базарах, а просто інвестувати і заощаджувати, не виходячи з зони комфорту.

Аукціон конфіскованих автомобілів (Україна та Івано-Франківськ) або конфісковані авто Приватбанк у м. Івано-Франківськ – це прекрасна можливість для державних підприємств або приватних фірм придбати майно, скориставшись послугами торгів у розділі "Продаж, розпродаж конфіскат Івано-Франківська".

Такого роду продаж товарів та послуг стане для вас новим досвідом та відкриє перед вами нові можливості ведення бізнесу, заощадження бюджету та інвестицій в майбутнє. Україна не так давно практикує аукціони, як вид електронних торгів, але вони вже користуються неабияким успіхом і мають чудові перспективи.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: