Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Автоконфіскат у Хмельницькому?

На сайті ЮБІЗ є можливість взяти участь в аукціонах за найнижчою вартістю в категоріях: Продаж дозволів на використання надр, Деревина, і обрати самі різні позиції: будівлі заводу, частину або повністю житловий будинок, що вже виставлені на продаж і чекають свого нового володаря. У лінійці, транспорт, Ви можете підшукати багато різноманітних варіантів пропозицій, для прикладу Аукціон на продовження договору оренди нежитлового вбудованого приміщення на першому поверсі пятиповерхового житлового будинку загальною площею 21,60 кв.м., розташованого за адресою: м. Горішні Плавні Полтавської області, вулиця Молодіжна, 10. . Щоденно на сайті купують банківські конфіскати авто. Великий набір лотів запропоновано в кожному регіоні України, в тому числі в Кам'янському.

Аукціони: продаж конфіскованих авто у місті Хмельницький

2019 рік став знаменним для підприємств-банкрутов і кредитних установ, котрі заарештували їхнє майно через неповернення боргу, бо з цього часу банки одержали право здійснювати його продаж через електронні торги на спеціалізованих інтернет-майданчиках.

Нові правила зробили реалізацію закладених активів, по-перше, повністю прозорою, без таємних домовленостей з незаконними комісійними виплатами, по-друге, ефективною у сенсі грошової вигоди, бо повністю відкритий та автоматизований аукціон передбачає максимальне зростання ціни на кожну потенційну покупку.

Виставлений в Києві, Харкові, Хмельницькому, Одесі, інших містах України на електронний аукціонний продаж автоконфіскат, наприклад, як нова форма його реалізації, сподобався багатьом фізичним та юридичним особам, котрі побачили в цьому добру можливість придбати через аукціон непогані авто за ціною, яка нижча за ту, що пропонують автосалони, та без ризику, якій є неодмінною рисою звичайних авторинків.

Більш того, участь в електронних торгах не передбачає тепер обов’язкову поїздку потенційного учасника до місця їх фізичного проведення - Львів, Хмельницький, Житомир, Миколаїв, Дніпро наблизились до аукціонів, де продають нерухомість, авто, офісне обладнання, інше конфісковане у боржників майно, так же, як і, наприклад, Київ, якщо торги відбуваються у столиці.

І реєстрація учасника аукціонної купівлі-продажу через інтернет теж стала простішою, зокрема, це добре відчувають на собі особи, які вже зареєструвались або лише приступили до цього на сайті одного і самих відомих в Україні маркетплейсів Ubiz.ua, який вже скоро має відзначати завершення другої п’ятирічки своєї успішної діяльності на вітчизняному ринковому просторі.

Автоконфіскат в Хмельницькому регіоні

Електронний торговельний майданчик Ubiz.ua фільтрує всю аукціонну інформацію таким чином, щоб вона дійшла до кожної зацікавленої особи, розподіляючи її по:

  • видам майна, де автотранспорт має окремий напрямок;
  • регіонам, бо житель західної частини України, скоріше за все, обере для участі в аукціоні лот з авто або іншим майном саме у цьому регіоні, бо до веб-сайта маркетплейсу він достає, не виходячи з свого дому або офісу, а ось фізично забирати придбане прийдеться не з сайту, а зі складу або гаража десь під Хмельницьком або у самому місті.

Зокрема у Хмельницьку чи Хмельницькій області на авто аукціоні є можливість здійснити покупку не лише власне цілісної автомашини, а й придбати окремі її частини, а також майно, пов’язане з іншими видами транспорту - морським, річковим, повітряним, сільськогосподарським тощо.

У кожного конкретного лоту, який виставлений на продаж, частіше за все, арбітражним керуючим, є досить детальний опис, де, окрім загального змісту, вказуються періоди, коли лот можна редагувати, уточнювати, подавати пропозиції щодо участі в його придбанні, конкретна дата торгів, а також ціни - на гарантійний внесок, первісну та покрокову на сам лот.

Чіткі умови - чітке виконання

Платформа Ubiz.ua є одним з самих успішних та надійних майданчиків державного проекту ProZorro, що був створений для державних та комунальних закупівель, вільних від проникнення в них корупції.

Ми відповідаємо за точність розміщеної на сайті інформації, торговельні аукціонні процедури відбуваються на нашому сайті, не лише у Хмельницькому, з чітким дотриманням чинного законодавства, задоволеними від результатів стають учасники електронних аукціонів з обох сторін.

Постійний зв’язок з маркетплейсом його зареєстровані клієнти підтримують через надійну e-mail-розсилку, а також в Телеграм-чаті, до яких ми запрошуємо всіх відвідувачів нашого сайту.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: