Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони автоконфіскату, транспорту у Києві?

Прямо зараз на сайті ЮБІЗ - ПРОЗОРРО є можливість брати участь в аукціонах по найбільш оптимальній вартості в розділах: Нерухомість, Оренда, і підібрати різноманітні пропозиції: багатоповерховий будинок, оренда землі, що вже виставлені на продаж і чекають свого покупця. У цьому розділі, транспорт, Ви можете знайти багато різноманітних варіантів пропозицій, для прикладу м. Харків, проспект Тракторобудівників, будинок 100-Д нежитлові приміщення 1-го поверху №№ 2-:-8, 16 площею 134,9 кв. м, 2-го поверху 1-:-12 площею 214,8 кв.м, загальною площею 349,7 кв.м в нежитловій будівлі літ. "Б-2"; нежитлові приміщення загального користування 1-го поверху № І, 1, 15, загальною площею 45,0 кв.м. в нежитловій будівлі літ. "Б-2"; нежитлові приміщення першого поверху №9-:-14 загальною площею 35,2 кв.м. в нежитловій будівлі літ. "Б-2"; загальною площею 429,9 кв.м . Кожен день на сайті знаходять брухт кольорових металів. Винятково великий перелік найменувань надано в кожному місті країни, зокрема, в Броварах.

Ubiz.ua - столиця обирає кращих

Нове явлення у ринковому житті України у вигляді електронних аукціонних торгів, яке започаткувалося наприкінці 10-х років нинішнього століття, примусило офіційного організатора державних і комунальних електронних закупівель, яким є державний проект ProZorro, шукати надійних партнерів для того, щоб ця робота була бездоганною.

Довго шукати не прийшлось, тому що до того часу вже шість років у Києві та для всієї України успішно працював маркетплейс Ubiz.ua, постійна клієнтура якого вже складала значну кількість приватних осіб різного статусу, а гідна репутація була завойована, зокрема, у щільному співробітництві з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ще з 2016 року).

Ставши платформою для ProZorro, Ubiz.ua з березня 2017 року розгорнув в Києві активну діяльність з реалізації через державний аукціон комунального майна, але у сфері його інтересів залишився й саме комерційний продаж матеріальних цінностей, зокрема, автомобілів - конфісковані авто, тобто автоконфіскат, швидко знайшли покупців (у містах Київ, Харків, Одеса, Львів, по всій країні), а налагоджене співробітництво з АТ «Приватбанк», котрий до того ж перетворився на державну кредитну установу, забезпечило необхідну юридичну точність і максимальну швидкість всіх розрахункових операцій, що необхідні при продажі транспортних засобів та іншого майна.

Київські транспортні аукціони - є з чого вибрати

Столиця завжди приваблює продавців та покупців автомобілів, катерів, літаків, промислової та сільськогосподарської техніки тим, що має в їхніх очах статус найвищої правової, організаційної, фінансової інстанції - незалежно від того, що розвиток інформаційних технологій забезпечую неменший рівень вирішення таких питань в кожному з регіонів України.

Інша справа, що у Києві зосереджена значна кількість юридичних осіб, не кажучи вже про велике населення, яке продовжує поповнюватися за рахунок гостей столиці, зацікавлених у продажу, або, навпаки, у купівлі матеріальних активів.

Саме тому для розділу сайту Ubiz.ua, відданого під столичні електронні аукціони з продажу автоконфіскату та іншого транспорту, характерна наявність більшого числа аукціонних лотів, а організаторами торгів, окрім арбітражного керуючого, частіше ніж у регіонах, виступають інші особи і установи.

На першому місці серед лотів майже завжди залишаються легкові автомашини, але є немало випадків продажу й іншого транспорту і обладнання до нього.

Всі лоти на нашому сайті мають значне інформаційне забезпечення у вигляді відомостей про, зокрема:

  • марку, державні номери та рік випуску авто;
  • тип кузову, його колір, кількість дверей та обсяг автопробігу;
  • привід, тип двигуна і трансмісії.

Обов’язково вказується потреба у ремонті, не абстрактного, а конкретних систем, вузлів і деталей машини. Відповідно до аукціонного регламенту майбутні покупці також обов’язково інформуються про початкову ціну лоту, мінімальний крок на шляху до його виграшу, вартість гарантійного та реєстраційного внесків.

Окрім дати самих електронних торгів, вказуються періоди, коли лот може бути редагований, уточнений, та коли можна подати заявку на участь в аукціоні.

Точне застосування платформою Ubiz.ua комп’ютерної техніки та Інтернету плюс висококвалификовані спеціалісти маркетплейсу зробили всю аукціонну процедуру максимально простою, зручною та недорогою для її учасників.

Повнота інформації - основа успіху

Щоб мати таку повноту, достатньо постійно одержувати від Ubiz.ua розсилку на свій e-mail (підписуйтесь, не гаючи часу) та користуватися багатьма відомостями у його Телеграм-чаті (приєднуйтесь).

Шанси на успішний продаж або придбання неодмінно зростуть.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: