Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Транспорт, конфісковані авто у Полтавській області?

Прямо зараз на сайті ЮБІЗ - PROZORRO Ви можете брати участь в онлайн аукціонах по найбільш низькій вартості в розділах: Фінанси, Нерухомість, і підібрати різноманітні позиції: конфіскований автомобіль, оренда землі, що вже виставлені на аукціон і чекають свого нового володаря. У лінійці, транспорт, Ви знайдете багато різних варіантів пропозицій, наприклад Аукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати з передачі в оренду нежитлового приміщення площею 29,5 кв.м, що включене до переліку Першого типу за адресою: сел. Олександрійське, вул. Клубна, 9. Щоденно на сайті забирають конфісковані квартири. Великий перелік найменувань запропоновано в кожному куточку країни, в тому числі в Нікополі.

Продаж конфіскованого авто в Полтаві

Купівля авто – достатньо серйозний та затратний крок у фінансовому плані, тому дуже часто люди роками не можуть придбати омріяний транспортний засіб. Ми пропонуємо вам розглянути варіант купівлі машини з аукціону. У наш час існує безліч майданчиків, на яких проводять електронні торги, розпродують авто, пропонують вигідні пропозиції з продажі конфіскованого авто в Полтаві. Рекомендуємо вам дуже прискіпливо обирати партнера в цьому ризикованому ділі.

Компанія Ubiz пропонує свої послуги з ведення торгів та підтримки клієнтів на усіх етапах купівлі автомобілів з аукціону. Ми працюємо в єдиній системі українських торгів на платформі Prozorro, маємо усі відповідні документи та сертифікати, які дають нам право абсолютно офіційно та правомірно проводити свою діяльність. Отже, усі варіанти конфіскованих автомобілів, що зараз знаходяться на стадії продажу і є виставленими на торги з аукціону, можна купити на нашому майданчику електронних закупівель.

Чому вигідно купувати конфісковані авто?

Існує ряд переваг, які чітко показують вигоду та доцільність купівлі конфіскованої машини. У більшості випадків, такі авто конфісковують через банки, рідко списують з активів нерентабельних підприємств, іноді продають автомобілі, які служили робочим транспортом для керівництва. У будь-якому випадку, такі авто здебільшого доглянуті, вчасно обстежені на СТО, часто не старші 5 років. Вартість таких машин у Полтавській області на звичайних авторинках достатньо висока, тоді коли аукціони дають можливість вторгувати вартісне, хороше авто по вигідній ціні.

Для того, щоб приймати участь у торгах, рекомендуємо вам зареєструватися на нашому майданчику, пройти просту процедуру підтвердження. Після цього ви можете обирати цікаву вам категорію «Конфісковані авто у Полтавській області» і робити ставки. Перед тим, як приступити до процесу торгів, варто уважно вивчити інформацію про конкретний лот, його початкову вартість, суму кроку ставки, страховий платіж. Ця інформація завжди є у відкритому доступі, її можна прочитати в будь-який момент.

Зробивши хоч одну ставку на лот, усі подальші дії по ваших активних аукціонах ви можете контролювати в своєму власному кабінеті - у вкладці «Купую», що дуже зручно.

Зі свого боку хочемо запевнити вас, що ми працюємо на засадах довіри та партнерства. Можете не хвилюватися за будь-які додаткові платежі, неузгоджені комісії, приховані схеми. Ми ведемо прозорий та зрозумілий процес торгів, надаємо всю необхідну інформаційну, юридичну і документальну підтримку кожному клієнту.

Майбутнє - за онлайн-аукціонами

Ми дуже ретельно перевіряємо усі конфісковані автомобілі, що виставляються на продаж, переконуємось у їх офіційному та правовому виставленні на торги, переглядаємо на предмет відсутності криміналу, боргів, готуємо відповідні пакети документів.

Зробивши чергову ставку, в разі, якщо вона виявиться найвищою, ви стаєте одноосібним і повноправним власником автомобіля, за який ви торгувалися на аукціоні. Автоматично на вашу електронну скриньку надійде лист-угода, підписавши який, ви вступаєте в право власності на машину.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: