Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Автоконфіскат, аукціони транспорту у Рівненській області?

Сьогодні на сайті ЮБІЗ - PROZORRO можна брати участь в торгах за найдоступнішою вартістю в категоріях: Оренда вагонів, Транспорт, і підібрати різноманітні позиції: квартири, нежитлове приміщення або частина будівлі, що вже виставлені на продаж і очікують свого покупця. У категорії, транспорт, Ви можете підшукати багато різних варіантів позицій, для прикладу Проведення аукціону на продовження договору оренди № 7270 від 28.01.2016 року державного нерухомого майна загальною площею 2,00 кв.м., що розміщене за адресою: м. Київ, вул. М.Бойчука, 42 та обліковується на балансі Національного транспортного університету. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди. Детальна інформація про об'єкт оренди та порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ лоту – 8695.. Щодня на сайті забирають спиртзавод. Великий спектр позицій надано в кожному місті країни, в тому числі в Одесі.

Аукціон у місті Рівне – можливість для кожного вигідно придбати автоконфіскат

На ринку України електронний формат проведення аукціонів набув популярності в останнє десятиліття, що спричинило потребу офіційних організаторів торгів, таких як ProZorro, шукати надійних партнерів. Майданчик ubiz.ua – це надійний ресурс, через який кожен українець може ознайомитися з земельними, майновими, транспортними лотами та взяти участь у торгах. На сайті представлені різноманітні за призначенням земельні ділянки, нерухомість та транспортні засоби, тому кожен зможе знайти варіант, що відповідає його побутовим, промисловим чи комерційним потребам. Конфісковані авто користуються неабияким попитом, тому що більшість машин майже нові – це транспортні засоби, колись надані банками громадянам у кредит. Через ubiz.ua можна придбати автоконфіскат у Рівному – продаж автомобілей відбуваєтся не тільки у Рівненській області, а по всій території держави завдяки зручному онлайн-формату, що не потребує фізичної присутності учасників. Усі необхідні документи для участі в державному аукціоні з продажу конфіскованих автомобілей у Рівному та інших містах також надаються в електронному вигляді – паспорт, довідка з банку і т.д. Тож, навіть якщо ваше місце перебування наразі не Рівне, то ви все одно можете брати участь у торгах з продажу автомобілів із зазначеного розділу.

Яку інформацію про лоти можна дізнатися на сайті?

На сайті ubiz.ua представлений великий вибір конфіскованих авто. Кожен лот має детальний опис, де вказано:

  • марку транспортного засобу;
  • рік випуску автомобіля;
  • державний номер;
  • тип кузову;
  • колір;
  • пробіг;
  • тип двигуна та інші важливі дані.

Крім того, якщо авто потребує ремонту – ця інформація також буде зазначена на сайті з ретельним описом поламки. До кожного лоту зазначається початкова ціна та розмір страхового внеску. Гарантійний внесок зазвичай становить близько 10% від початкової ціни і повертається учасникам після завершення торгів, а особі, яка за результатами аукціону стає власником транспортного засобу, внесок буде зараховано як частину оплати за лот.

Чому купувати конфісковані машини вигідно на електронних торгах?

Автоконфіскат є дуже вигідною інвестицією, тому участь в аукціоні з продажу конфіскованих машин має ряд переваг:

  • дає можливість легально і вигідно купити авто у чудовому стані, з невеликим пробігом;
  • виключена вірогідність шахрайства – усі продавці перевіряються юристами;
  • легальність – аукціони проходять відповідно до законодавства держави.

Торги проходять чесно у здорових конкурентних умовах, тому шанси на володіння будь-яким з представлених транспортних засобів рівні в усіх учасників. Навігація на сайті ubiz.ua проста та зручна, а усю інформацію щодо актуальних торгів, у яких ви берете участь, можна побачити в особистому кабінеті. Співпрацюючи з Ubiz, ви можете розраховувати на підтримку юристів, а також на чесну, прозору купівлю – жодних прихованих платежів або відсотків. Перш ніж зареєструватися на аукціоні, ви можете ознайомитися з усіма умовами – початковою ціною, кроком ставки, розміром гарантійного внеску і т.д. Уся інформація є загальнодоступною. Таким чином, ви зможете спостерігати за торгами онлайн, знаходячись де завгодно, і при цьому мати можливість стати власником гарного авто за приємною ціною. Уся інформація, що надається учасниками, залишається цілковито конфіденційною – під час торгів особистості учасників залишаються анонімними, жодні особисті відомості не розголошуються.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: