Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Конфіскат авто у Тернопільській області?

Прямо зараз на сайті ЮБІЗ - ПРОЗОРРО Ви можете брати участь в публічних торгах за найоптимальнішою ціною в розділах: Приватизація, Спиртзаводи, і обрати різноманітні позиції: довгострокова оренда частини або цілого державного приміщення, об'єкт незавершеного будівництва, спиртзавод, що вже виставлені на продаж і чекають свого покупця. В розділі, транспорт, Ви можете відшукати багато різних варіантів позицій, для прикладу Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ «Укрзалізниця» (1 вагон на 1 добу) групова відправка - цистерни для темного наливу /// Кількість вагонів - 40; Рухомий склад - цистерни для темного наливу - 79; Полігон навантаження - УЗ; Дата подачі вагону початкова - 28-03-2021 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 28-03-2021 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 24-03-2021 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 25-03-2021 20:00. Щодня на сайті забирають легкові автомобілі. Великий спектр найменувань запропоновано в кожному місті країни, зокрема, в Хмельницькому.

Конфіскат авто у Тернополі

Купити вигідно авто – мрія кожного. Нажаль, вартість на машини часто сягає захмарних цифр. і далеко не кожен може собі дозволити придбати дорогий транспортний засіб. Пропонуємо вам звернути увагу на можливість купівлі конфіскованої машини через електронні аукціони. Таким способом нерідко можна придбати майже нове авто, без пробігу, оскільки такого плану лоти дуже часто – це кредитні транспортні засоби, куплені з салону.

Майданчик електронних торгів Ubiz.ua пропонує на продаж конфісковані дешеві авто через аукціони в Тернополі, від Надра банк, відділення якого знаходилися у місті Тернопіль, та інших представників банківської справи. Це вірний спосіб інвестування, адже купивши майже нову машину, ви зможете зекономити за рахунок вимушеної ситуації, в якій свого часу опинилось авто. Також такі машини зазвичай мали одного власника, що теж дуже добре, оскільки машина “не ходила по руках”. Вам не доведеться також хвилюватися про історію подібних дешевих авто з Тернополя - ми надамо підтверджуючі документи, офіційне рішення про конфіскацію, технічне обслуговування перед продажем. Ці всі фактори ретельно перевіряються, перш ніж конфіскат авто виставляють на аукціон.

Ми працюємо в електронній системі публічних закупівель ProZorro, що говорить про абсолютно чесні та перевірені аукціони та лоти. Зверніть увагу на продажу конфіскованих авто з аукціонів в місті Тернополь, там ви завжди знайдете безліч вигідних варіантів.

Аукціон автомобілів у місті Тернопіль на Ubiz.ua – це надійність

Наша компанія є акредитованим майданчиком електронних торгів в Україні, яка пройшла усі види перевірки, має всі необхідні документи і ліцензії. Наші працівники – це висококваліфіковані спеціалісти, які надають своїм клієнтам достовірну та корисну інформацію, допомагають вирішити різні питання та проблеми у ході торгів, а також відповідають за легітимність усіх документів, що підтверджують ваше право власності на нерухомість у разі виграшу. Якщо ви запланували покупку чи продаж автомобілів з аукціону в місті Тернопіль, звертайтеся до нас за допомогою.

Для юридичних осіб купівля автоконфіскату з аукціону може стати чудовим способом поповнення автомобільного парку підприємства чи організації. Нерідко на аукціонах, крім легкових авто, пропонують спеціалізовану техніку, вантажні автомобілі, причепи та напівпричепи, сільськогосподарські транспортні засоби, автобуси та мікроавтобуси. Вигідно купити такі транспортні засоби буде хорошим вкладом у ваш бізнес, адже техніка дуже дорога і не завжди вдається купити нові одиниці. Автоконфіскат у місті Тернопіль вже кілька років виставляється на аукціон у вигляді хороших пропозицій. Таким чином можна придбати на аукціоні дешеві авто в Тернополі та області всім бажаючим.

Найпопулярніші аукціони – у нас

Ubiz.ua пропонує зареєстрованим користувачам самостійно обирати категорію аукціону, знайомитись зі всією інформацією щодо лоту – початковою вартістю, кроком ставки та сумою гарантійного внеску. Уся інформація знаходиться у вільному доступі і не приховує жодних додаткових платежів. Користувач самостійно робить ставки, торгується, і в разі, якщо його ціна виявиться найвищою – перемагає, тобто автоматично стає власником лоту. Процедура електронних торгів – це дуже зручний та комфортний процес, який у майбутньому стане пріоритетним. Щоб придбати майно, вам не потрібно їздити у пошуках хороших варіантів, витрачати додатковий час та гроші. Робіть покупки у комфортній для вас атмосфері, а про безпеку торгів подумає Ubiz.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: