Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Автоконфіскат у Вінниці: продаж конфіскованих автомобілів

Якщо ви вирішили придбати автомобіль у Вінниці, пропонуємо звернути увагу на продаж конфіскованих машин у Вінницькій області та інших регіонах України. Придбання конфіскованого транспортного засобу з аукціону має ряд переваг. Це хороша можливість купити машину з малим пробігом за вигідною ціною, при цьому ви абсолютно не ризикуєте натрапити на шахраїв чи недобросовісних продавців, оскільки такі аукціони регулюються законодавством України. Гарантується прозора процедура купівлі, без криміналу, перебитих номерів, підробленого ВІН-коду, числення у розшуку. Часто це машина від одного власника, коли зрозуміла мета продажу і є чиста історія, тобто продаж не через серйозну поломку чи вік. Нерідко пропонується відмінний стан авто, оскільки найчастіше розпродують нові кредитні машини.

Проаналізуйте ці фактори і ви зрозумієте, що автоконфіскат – це вигідне інвестування. Продажа конфіскованих автомобілів через аукціон авто у місті Вінниця і Вінницькій області - дуже вигідний спосіб придбання транспорту.

Висока якість наших послуг

Пропонуємо вам скористатися сервісом нашого майданчику електронних торгів Ubiz.ua. Насправді для того, щоб купити конфісковану машину, потрібно зібрати великий пакет документів: таке авто можуть оскаржувати в суді, виставляти неправдиву інформацію про лот – саме для цих потреб вам необхідно заручитись нашою підтримкою. Наша команда без проблем займатиметься всією бюрократією, супутніми процесами, пов’язаними з купівлею машин на електронних торгах. Вам, як клієнту, потрібно буде лише робити ставки, здійснювати безпосередньо оплату, підписувати необхідні документи і насолоджуватись новим статусом власника автомобіля. Розгляньте автоконфіскат, як вірний спосіб придбання авто з аукціону у м Вінниця.

Прозора та чесна конкуренція

Якщо вас зацікавили авто аукціони у Вінниці, реєструйтесь на сайті Ubiz.ua та обирайте категорію. В переліку ви знайде усі діючі аукціони, проаналізувавши список, зможете обирати цікавий для вас варіант та робити ставки. Процедура аукціону дуже проста та прозора, без жодних підводних каменів та прихованих платежів. Усі умови купівлі, початкова вартість лоту, крок ставки та гарантійний внесок описані під кожним аукціоном і знаходиться в загальному доступі.

Ubiz.ua є акредитованим учасником електронної системи публічних закупівель України ProZorro, що є надійним гарантом нашої кваліфікації. Ми працюємо з виключно офіційними та законними аукціонами, гарантуємо повноцінний супровід наших клієнтів.

Навігація на нашому сайті зручна і розроблена для простого користування. Без особливих зусиль кожен зареєстрований користувач може знайти потрібні торги, користуючись пошуком, фільтрами або ж ID номером певного аукціону. Всі заявки на аукціонах зберігаються в “Особистому кабінеті” клієнта, у вкладці “Купую”. Така функція є дуже зручною, оскільки вся необхідна інформація по ваших ставках і заявках буде в одному місці.

Наша компанія має представництва у багатьох містах України, також ми пропонуємо онлайн-супровід аукціонів в будь-якому регіоні.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: