Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони з продажу конфіскованих авто у Луцьку та Волинській області?

На сайті UBIZ Ви можете брати участь в державних аукціонах за найкращою вартістю в категоріях: Оренда землі, Продаж дозволів на використання надр, і підібрати різноманітні позиції: квартиру, необроблену деревину, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. У категорії, транспорт, Ви зможете знайти багато різноманітних варіантів пропозицій, для прикладу Нежитлове приміщення № 230 загальною площею 74,1 кв.м., яке знаходиться за адресою: м. Дніпро, узвіз Крутогірний (Рогальова), будинок 28. Кожен день на сайті забирають конфісковані автомобілі. Величезний перелік найменувань запропоновано в кожному місті України, в тому числі в Кропивницькому.

Державний аукціон з продажу машин в Ужгороді, Закарпатскій, Волинській та інших областях

Насправді, будь-який електронний аукціон, котрий організовує маркетплейс Ubiz.ua - найкраща на сьогодні платформа проекту у сфері державних та комунальних закупівель ProZorro - є всеохватним для нашої країни, бо в ньому можуть взяти участь всі дієспроможні особи з будь-якого кутка України, не відходячи при цьому від свого комп’ютера, або продовжуючи пересуватися зі смартфоном у руці.

Інша справа, що саме майно, яке за тих чи інших обставин стало об’єктом аукціонних торгів, розташоване не в інтернеті, а на конкретних складах, в інших приміщеннях, тому його електронний продаж там же і завершується, але вже у матеріальному вигляді.

Саме з ціллю максимально наблизити мешканців регіонів до можливості продати/придбати певне майно через державний аукціон (машини, трактори, іншу транспортну техніку або взагалі нерухомість), компанія Ubiz розподілила інформацію про аукціони, які вона щоденно проводить, не лише за видами самого майна, а й за регіональною належністю, через що, зокрема, були поєднані в єдину територію Волинська і Закарпатська області, Ужгород і Луцьк.

Поки що таке поєднання себе виправдовує - продаж машин у Волинській, Закарпатській обл. і Ужгороді відбувається з частотою, яка співпадає з відповідними алгоритмами в інших регіонах, співрозмірних за територією і населенням.

Місцева аукціонна специфіка

Волинь і Закарпаття - це, в основному, сільськогосподарські області, тому не дивно, що на аукціони з продажу державного, комунального і комерційного майна в Ужгороді і Луцьку раз від разу потрапляють зразки техніки, трактори, наприклад, що використовуються для обробки землі або вирощуваних культур.

Але митниця спроможна поставляти для продажу волинянам та закарпатцям легкові авто, теж саме буває з автомобілями, які перебували у банківському закладі, на аукціони попадає й вантажний автотранспорт, і цілі майнові комплекси збанкрутілих транспортних підприємств.

Для всіх лотів застосовуються єдині регламентні норми відносно їх інформаційного забезпечення, тобто до опису кожного з них включаються відомості про:

  • точну дату і час, коли аукціон відбуватиметься;
  • періоди - редагування лоту, внесення уточнень, подання пропозицій і кваліфікації;
  • ціни - початкова для всього лоту і мінімальна для одного аукціонного кроку;
  • вартість гарантійного та реєстраційного внесків.

Робиться й досить детальний техніко-експлуатаційний опис транспортного засобу певної марки (рік випуску, кілометраж автопробігу, особливості двигуна, трансмісії тощо), але не завжди - у випадках, коли автомобіль продається після серйозної аварії, у якості опису може бути представлений детальній дефектний акт з матеріалами фотофіксації.

Не всякий лот купують з першого разу - про це теж повідомляється на його сторінці, як і інформація про застосування аукціонної технології покрокового зниження початкової ціни.

Ще приємності від Ubiz.ua

Наші менеджери працюють в режимі онлайн, тому кваліфікована підказка для дійсних і потенційних клієнтів у них завжди наготові. Матеріалами сайту обсяг корисної інформації не обмежується - до послуг осіб, які долучилися до співпраці з Ubiz.ua, існує регулярна e-mail-розсилка, а також працює наш Тереграм-чат.

Будемо раді бачити вас у чаті і, звичайно, у якості учасників електронних торгів - реєстрація зовсім нескладна.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: