Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціон авто, конфіскату у Закарпатській області?

Прямо зараз на сайті UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ можна брати участь в аукціонах по найбільш низькій ціні в категоріях: Нерухомість, Оренда, і підібрати різноманітні позиції: групу інвентарних об'єктів: котельню, дитячий садок, деревину необроблену, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. В розділі, транспорт, Ви можете знайти багато різноманітних варіантів пропозицій, для прикладу Частина будинку, а саме торгові приміщення та квартири в житловому будинку з торговельно-офісним центром в м. Вишгород, пр-т Шевченка, 5, Київська область.. Кожен день на сайті забирають металлолом. Величезний перелік найменувань надано в кожному регіоні країни, зокрема, в Донецькій області.

Для одних – оплата боргів, для інших – покупка авто

Як у фізичних, так і юридичних осіб за несплату боргів або порушення законодавства держава має право конфіскувати майно, в тому числі й автомобілі. Це майно можна продати повторно, але необхідно забезпечити чітку звітність і справедливі умови для покупців. Довгі роки це було невигідно тим, хто хотів отримати тіньовий дохід, тому процедури були максимально корумпованими. Так конфіскат за порушення закону або зобов’язань знову потрапляв у руки порушникам, тільки масштаби махінацій збільшувалися.

Розробники «ProZorro. Продажі» створили механізми для нівелювання заангажованості, можливості нелегальних операцій і приховування інформації. Ubiz.ua – майданчик для збору всіх пропозицій щодо продажу та купівлі державного і комунального майна на території України. Якщо ж говорити про м. Ужгород та все Закарпаття, то ви побачите автоконфіскат різного штибу – легкові та вантажні авто, молоковози і термобудки, конвеєрні навантажувачі та тягачі для буксирування, напівпричепи і малотоннажні фургони отримують свою початкову ціну та потрапляють на аукціон з можливістю її підвищення.

Обов’язкові умови та етапи процедури

Як для продавців, так і покупців існують свої алгоритми роботи. Для успішного розміщення лоту на сайті потрібно:

  • пройти реєстрацією та зробити реєстраційний внесок;
  • надати перелік документів для перевірки;
  • розмістити інформацію про авто – повна назва, код класифікатора, технічні характеристики і стан, місцезнаходження;
  • задати параметри аукціону – назву, опис, дату, початкову ціну і мінімальний крок.

В процесі заповнення полів система буде переміщувати на наступний етап. Тому, хто розміщує пропозицію, буде надано певний термін, протягом якого вказані дані можна буде відредагувати.

В свою чергу, кожен, кого зацікавить аукціон конфіскованого авто в Ужгороді, також має зареєструватися, внести реєстраційний та гарантійний внески і надати документи зі згодою на ряд операцій з ними відповідно до Регламенту Ubiz.ua.

Після трьох кроків аукціону і пропозиції найбільшої суми, особа, яка здійснює покупку, має підписати протокол аукціону, протягом відведеного часу здійснити оплату, а продавець авто – підтвердити її. Тільки потім сторонами укладається документ, що засвідчує передачу майна. Допоки лот не буде оплачено, замовник аукціону має право дискваліфікувати покупця.

На що опирається чесність?

Детальна покрокова інструкція для обох сторін є на сайті Ubiz.ua, але якщо у вас виникнуть питання – завжди можна звернутись до одного зі спеціалістів нашого майданчика, зателефонувавши. Чим більше інформації ми надамо, тим менше можливостей для непорозумінь і більше – для прозорих вигідних угод. А крім інформаційної підтримки Ubiz.ua пропонує також юридичну консультацію і послуги нотаріуса.

Забезпечує чесність також безготівковий розрахунок через EasyPay або Приват24, анонімність всіх потенційних покупців до самої покупки і підписання паперів, які, в свою чергу, публікуються і можуть бути вивчені та перевірені. Так поступово суспільство переходить від нелегальних оборудок до цивілізованих торгово-економічних відносин.

Підписка в телеграмі допоможе оперативно відслідковувати зміни та отримувати актуальні новини по аукціонах, а телеграм-бот – фільтрувати параметри і проводити пошук.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: