Очікується підписання договору

договір до 18:00, 24 квіт. 2019
: UA-PS-2019-03-19-000015-2 ID: f5444e22fd8746ff83487fc733e833c0 Регіон: Миколаївська область
Тип процедури: Продаж майна Номер лоту Замовника: 1

Продаж обладнання без гарантій і технічної документації. Устаткування продається на умовах самовивозу, демонтажу за рахунок покупця, в стані як є

Показати більше
Перелік верстатів і довідки про технічний стан у вкладенні. Устаткування продається на умовах самовивозу, демонтажу за рахунок покупця, в стані як є Без гарантій і технічної документації У доданому файлі довідка з описом.
Початкова ціна реалізації лоту

61 964 грн. з ПДВ

Мінімальний крок аукціону

620 грн. з ПДВ

Гарантійний внесок

1 860 грн.

Реєстраційний внесок

340 грн.

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Для цього лоту доступні наступні сервіси партнерів:


Викуп "під ключ"

Фінансування

Реструктуризація

Юридичний супровід

Де легко придбати Продаж обладнання без гарантій і технічної документації. Устаткування продається на умовах самовивозу, демонтажу за рахунок покупця, в стані як є по найприйнятнішій вартості? Сьогодні на сайті Державні аукціони ПРОЗОРРО Україна, закупівлі: ФГВФО, СЕТАМ, ФДМУ можна взяти участь в торгах і знайти найрізноманітніші пропозиції: багатоповерховий будинок, конфіскований автомобіль. Продаж обладнання без гарантій і технічної документації. Устаткування продається на умовах самовивозу, демонтажу за рахунок покупця, в стані як є наприклад, вже виставлений на продаж і чекає свого нового володаря. В даному розділі Продаж майна Ви зможете відшукати ще багато різноманітних варіантів таких пропозицій. Кожен день на сайті купують земельні території. Широкий вибір найменувань надано в кожному регіоні України, в тому числі в Одесі.