Очікується підписання договору

договір до 18:00, 04 лют. 2020
: UA-PS-2019-12-19-000037-1 ID: 27f59ae237214b19bdb7f1f21c25a6c9 Регіон: Одеська область
Тип процедури: Оренда майна Номер лоту Замовника: 6

Нежитлове приміщення що перебуває у комунальній власності Кілійської міської об'єднаної територіальної громади в особі Кілійської міської ради, розташоване за адресою: Одеська обл., Кілійський р., м. Кілія, вул. Богдана Хмельницького, 22 загальною площею 36,9 кв. м.

Показати більше
Надається в оренду нежитлове приміщення загальною площею 36,9 кв.м. за адресою: Одеська обл., Кілійський р., м. Кілія, вул. Богдана Хмельницького, 22. Розташоване на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Мікрорайон ПМК. Вхід в приміщення окремий. Дорога з твердим покриттям.
Початкова ціна реалізації лоту

745,61 грн. без ПДВ

Мінімальний крок аукціону

50 грн. без ПДВ

Гарантійний внесок

60 грн.

Реєстраційний внесок

17 грн.

Ціна за 1м/кв.

20,21 грн.

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Для цього лоту доступні наступні сервіси партнерів:


Викуп "під ключ"

Фінансування

Реструктуризація

Юридичний супровід

Як легко знайти Нежитлове приміщення що перебуває у комунальній власності Кілійської міської об'єднаної територіальної громади в особі Кілійської міської ради, розташоване за адресою: Одеська обл., Кілійський р., м. Кілія, вул. Богдана Хмельницького, 22 загальною площею 36,9 кв. м. по найприйнятнішій вартості? Зараз на сайті Державні аукціони ПРОЗОРРО Україна, закупівлі: ФГВФО, СЕТАМ, ФДМУ можна взяти участь в публічних торгах і підібрати найрізноманітніші позиції: круглий лісоматеріал ясена, оренда землі. Нежитлове приміщення що перебуває у комунальній власності Кілійської міської об'єднаної територіальної громади в особі Кілійської міської ради, розташоване за адресою: Одеська обл., Кілійський р., м. Кілія, вул. Богдана Хмельницького, 22 загальною площею 36,9 кв. м. наприклад, вже виставлені на продаж і чекає свого покупця. В даному розділі Оренда майна Ви можете підшукати ще багато різноманітних варіантів таких пропозицій. Кожен день на сайті знаходять необроблену деревину Величезний перелік найменувань надано в кожному місті України, наприклад, в Львові