Очікується завантаження акту (Очікується оплата)

: UA-PS-2020-11-04-000081-1 ID: b7be7440b87c442086d0e921077976ac Регіон: Київська область
Тип процедури: Другий повторний аукціон з можливістю зниження початкової ціни Номер лоту Замовника: 3

Склобій, в кількості 8 тон, товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "ВТК Відродження", який не є предметом застави.

Показати більше
Склобій, в кількості 8 тон, товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "ВТК Відродження", який не є предметом застави.
Початкова ціна реалізації лоту

5 280 грн. без ПДВ

Гарантійний внесок

528 грн.

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Для цього лоту доступні наступні сервіси партнерів:


Викуп "під ключ"

Фінансування

Реструктуризація

Юридичний супровід

Чи можна придбати Склобій, в кількості 8 тон, товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "ВТК Відродження", який не є предметом застави. за найбільш доступною вартістю? Зараз на сайті ТОВ «Електронні торги України» можна брати участь в державних аукціонах і купити найрізноманітніші пропозиції: необроблену деревину, частину або повністю житловий будинок. Склобій, в кількості 8 тон, товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "ВТК Відродження", який не є предметом застави. наприклад, вже виставлені на продаж і чекає свого покупця. В даному розділі Другий повторний аукціон з можливістю зниження початкової ціни Ви зможете відшукати ще багато різноманітних варіантів таких пропозицій. Кожен день тут купують необроблену деревину Широкий перелік позицій надано в кожному місті України, наприклад, в Одесі