Очікується опублікування протоколу

: UA-PS-2021-04-19-000100-1 ID: bf76afd8445a4e00894f1604c92cd84a Регіон: Полтавська область
Тип процедури: Оренда майна Номер лоту Замовника: 0.1

Аукціон на продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень площею 171,5 кв.м. за адресою : вул.Я.Мудрого, 26, м.Лубни, Полтавської області

Показати більше
Майно передається в оренду для будь-якого цільового призначення. Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним ст.4 Закону України "Про оренду державного і комунального майна"

Вся нерухомість на карті!

Переглянути
Початкова ціна реалізації лоту

1 802,2 грн. без ПДВ

Мінімальний крок аукціону

18,02 грн. без ПДВ

Гарантійний внесок

3 604,4 грн.

Реєстраційний внесок

600 грн.

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Для цього лоту доступні наступні сервіси партнерів:


Викуп "під ключ"

Фінансування

Реструктуризація

Юридичний супровід

Як можна підібрати Аукціон на продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень площею 171,5 кв.м. за адресою : вул.Я.Мудрого, 26, м.Лубни, Полтавської області по найбільш оптимальній вартості? Зараз на сайті Державні аукціони ProZorro Україна, тендери та закупівлі можна брати участь в онлайн аукціонах і підібрати найрізноманітніші позиції: групу інвентарних об'єктів: гараж, підвал, кафе, склад. Аукціон на продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень площею 171,5 кв.м. за адресою : вул.Я.Мудрого, 26, м.Лубни, Полтавської області наприклад, вже виставлений на аукціон і чекає свого покупця. У категорії Оренда майна Ви зможете знайти ще багато різних варіантів таких пропозицій. Кожен день на сайті купують банківські конфіскати авто. Величезний асортимент лотів надано в кожному куточку України, в тому числі в Дніпрі.