Торги не відбулися

: UA-PS-2021-12-16-000084-1 ID: f7250ae6d0d2466ebed2430c1edf43f4 Регіон: Сумська обл.
Тип процедури: Оренда майна Номер лоту Замовника: 833А

Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 20% з передачі в оренду частини платформи (перону) (літера І) на прилеглій території будівлі вокзалу станції Суми, 15,0 кв.м. (№ 9 на платформі (пероні) план-схеми вокзалу відповідно до презентації) для розміщення торгівлі непродовольчими товарами (за умови встановлення МАФу), що знаходиться за адресою: м. Суми, площа Привокзальна, буд. 1.

Показати більше
Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 20% з передачі в оренду частини платформи (перону) (літера І) на прилеглій території будівлі вокзалу станції Суми, 15,0 кв.м. (№ 9 на платформі (пероні) план-схеми вокзалу відповідно до презентації) для розміщення торгівлі непродовольчими товарами... Показати більше
Початкова ціна реалізації лоту

6 000 грн. без ПДВ

Мінімальний крок аукціону

180 грн. без ПДВ

Гарантійний внесок

3 600 грн.

Реєстраційний внесок

17 грн.

Ціна за 1м/кв.

400 грн.

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Для цього лоту доступні наступні сервіси партнерів:


Викуп "під ключ"

Фінансування

Реструктуризація

Юридичний супровід

Як легко відшукати Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 20% з передачі в оренду частини платформи (перону) (літера І) на прилеглій території будівлі вокзалу станції Суми, 15,0 кв.м. (№ 9 на платформі (пероні) план-схеми вокзалу відповідно до презентації) для розміщення торгівлі непродовольчими товарами (за умови встановлення МАФу), що знаходиться за адресою: м. Суми, площа Привокзальна, буд. 1. за найдоступнішою вартістю? Зараз на сайті ТОВ "Ю.Біз" можна брати участь в аукціонах і підшукати найрізноманітніші пропозиції: групу інвентарних об'єктів: гараж, підвал, кафе, склад. Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 20% з передачі в оренду частини платформи (перону) (літера І) на прилеглій території будівлі вокзалу станції Суми, 15,0 кв.м. (№ 9 на платформі (пероні) план-схеми вокзалу відповідно до презентації) для розміщення торгівлі непродовольчими товарами (за умови встановлення МАФу), що знаходиться за адресою: м. Суми, площа Привокзальна, буд. 1. наприклад, вже виставлений на аукціон і чекає свого покупця. У категорії Оренда майна Ви зможете подивитися ще багато різних варіантів таких пропозицій. Кожен день на сайті купують кольоровий метал. Широкий перелік позицій надано в кожному куточку України, наприклад, в Павлограді.