Торги не відбулися

: UA-PS-2021-12-29-000004-3 ID: a2b3a92eefd44afcb1e6c129402a3c9d Регіон: Київська область
Тип процедури: Оренда майна Номер лоту Замовника: 993А

Оренда нежитлового приміщення одноповерхової будівлі вокзалу станції Тетерів, 20,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Київська обл., Бородянський р-н, смт Пісківка, вул. Філіпова, 8.

Показати більше
Оренда нежитлового приміщення одноповерхової будівлі вокзалу станції Тетерів, 20,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Київська обл., Бородянський р-н, смт Пісківка, вул. Філіпова, 8. Цільове призначення: розміщення поліцейської станції в рамках загальнодержавного проекту «Поліцейські громади». Об’єкт... Показати більше
Початкова ціна реалізації лоту

2 599 грн. без ПДВ

Мінімальний крок аукціону

77,97 грн. без ПДВ

Гарантійний внесок

1 559,4 грн.

Реєстраційний внесок

17 грн.

Ціна за 1м/кв.

129,95 грн.

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Для цього лоту доступні наступні сервіси партнерів:


Викуп "під ключ"

Фінансування

Реструктуризація

Юридичний супровід

Як можна підібрати Оренда нежитлового приміщення одноповерхової будівлі вокзалу станції Тетерів, 20,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Київська обл., Бородянський р-н, смт Пісківка, вул. Філіпова, 8. за найкращою вартістю? Сьогодні на сайті ТОВ "Ю.Біз" можна брати участь в аукціонах і підібрати найрізноманітніші пропозиції: нежитлове приміщення або частина будівлі. Оренда нежитлового приміщення одноповерхової будівлі вокзалу станції Тетерів, 20,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Київська обл., Бородянський р-н, смт Пісківка, вул. Філіпова, 8. наприклад, вже виставлений на продаж і очікує свого покупця. У категорії Оренда майна Ви зможете підшукати ще багато різних варіантів таких позицій. Щодня тут знаходять земельні території. Величезний вибір найменувань запропонований в кожному куточку України, в тому числі в Полтаві.