Академія знань

Рух коштів. Керування рахунками

12 червня 2019

Загальна інформація

Для участі в аукціонах, приватних чи державних закупівлях на балансі користувача повинно бути достатньо коштів для оплати гарантійних, реєстраційних внесків та ін. інших платежів.

Рух коштів в системі відбувається за допомогою внутрішньої системи обліку та аудиту. Кожен користувач має особистий рахунок та має можливість відслідковувати усі операції.

Для того, щоб потрапити на сторінку керування балансом, необхідно: відкрити бокове меню->баланс

На данній сторінці доступні:

  • поповнення
  • виписані рахунки
  • рух коштів
  • повернення коштів

Поповнення рахунку. Виписані рахунки

Для поповнення рахунку необхідно ввести суму поповнення та натиснути кнопку “сформувати рахунок”, після чого системою буде сформований рахунок для сплати в банку.

Сформована квитанція залишається в вашій панелі керування, над нею доступні слідуючі дії:

  • Друк рахунку – дозволяє роздрукувати рахунок для сплати в банку
  • Завантажити квитанцію – після сплати рахунку в банку необхідно зісканувати або сфотографувати квитанцію, та надіслати ії адміністратору системи, після чого сформований рахунок буде підтверджено, а кошти зараховані
  • Видалити рахунок – видаляє рахунок, доступне до підтвердження рахунку

Поповнення рахунку зі сторінки лоту

Важливо! Зарахування коштів на баланс користувача, відбувається в автоматичному порядку, після зарахування коштів на розрахунковий рахунок Оператора, тому в призначенні платежу, обов’язково має міститися номер РАХУНКУ та номер лоту (п’ять цифр).  В іншому випадку, кошти не будуть зараховані. Списання коштів з Балансу здійснюється в момент подачі цінової пропозиції.

Після завершення аукціону (якщо користувач не є переможцем та не активував функцію «Очікую») баланс користувача автоматично поповнюється на суму раніше сплаченого гарантійного внеску (далі ГВ), і дані кошти є доступними для подальшого використання в системі (оплата ГВ, реєстраційних внесків, інших платежів), або повернення на розрахунковий рахунок Користувача.

Рух коштів

Вкладка “рух коштів” призначена для відображення інформації про всім транзакціям вашого користувача: сплата/повернення гарантійних внесків, списання комісії, плата за участь, сплата за обробку інформації, тощо.

Від’ємна сума відображає списання коштів, а додатне – повернення.

Повернення коштів

Вкладка “повернення коштів” дозволяє користувачу створити запит на виведення коштів з системи. Для цього необхідно ввести бажану суму повернення та натиснути кнопку “Повернути”

Після чого буде створено запит на виведення коштів з системи:

запит береться в роботу адміністратором (статус: “В роботі”), після обробки заявки гроші повертаються на банківський рахунок користувача (статус: “Повернуто”), а з рахунку в системі списується відповідна сума.