Академія знань

Аукціони ФГВФО – право вимоги, майно банку. (подача заявки)

13 червня 2019

Право вимоги

Знаходимо необхідний аукціон, користуючись пошуком по ID аукціону або користуючись фільтрами. Обравши аукціон переходимо на його сторінку де можна побачити повну інформацію по аукціону: період аукціону, активи, параметри, документи та інші.

Подати цінову пропозицію для участі в аукціоні можна до кінця  “Періоду пропозицій” натиснувши кнопку “Подати заявку”. З’явиться можливість ввести цінову пропозицію, завантажити документи та скористатися додатковими послугами.

При подачі цінової пропозиції надається інформація, скільки коштів буде списано з рахунку. Це сума гарантійного внеску та додаткових послуг які можна обирати за бажанням. Система перевіряє суму необхідних коштів для подачі заявки та особистий баланс користувача. В разі відсутності або недостачі коштів система рекомендує поповнити рахунок в розмірі суми для подачі пропозиції або суми якої не вистачає для подачі пропозиції. Також система надає можливість сформувати рахунок на необхідну суму.

Додатковою послугою може бути  супроводження цінової пропозиції дозволяє користувачу отримати професійну, кваліфіковану допомогу менеджерів при поданні цінової пропозиції на аукціон. Послуга починає діяти з моменту оплати. При відключенні послуги кошти на рахунок не повертаються. Менеджер зв’язується з клієнтом на протязі 15 хвилин з моменту оплати послуги, при умові правильно вказаних контактних даних у профілі. При скасуванні цінової пропозиції кошти на рахунок не повертаються. Послуга діє в рамках однієї пропозиції та не розповсюджується на повторно зроблені пропозиції.

Відповідно до вимог Регламенту, учасник зобов’язаний надати оператору запевнення в тому, що він не є боржником (боржником) та/або поручителем (майновим поручителем) за кредитним (ми)договорам (ми) та/або договором(ми) забезпечення. Натиснувши “Сформувати розписку” можна скачати та роздрукувати розписку. Підписавши розписку учасник прикріпляє скановану копію як документ, натиснувши відповідну кнопку «додати» в розділі документи.

За умови, що користувач – це фінансова компанія, розписку не потрібно завантажувати. Взагалі розділ “документи” відсутній.

Перед завершенням подачі пропозиції учасник повинен ознайомитись з регламентом роботи електронної торгової системи щодо організації та проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів (майна) банків, що виводяться з ринку та банків, що ліквідуються та з умовами публічної оферти. Ознайомившись учасник повинен відзначити відповідні чек бокси. Також чек бокс з  підтвердженням відповідності та актуальності даних, що містяться в профілі користувача та чек бокс зі згодою на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення, публікацію, знищення персональних даних користувача, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем, а також на передачу персональних даних третім особам для проведення електронних торгів відповідно до Регламенту ЕТС.

 

 

По завершенню є можливість зберегти заявку як чернетку. Це дає змогу не відправляти пропозицію на модерацію, а зберегти заявку в особистий кабінет. Заявку можна знайти в “особистому кабінеті” на вкладці “купую” зі статусом “Чернетка”.

 

 

Також є можливість відразу відправити заявку на модерацію адміністратору. Статус заявки “Подано”. Адміністратор перевіряє наявність обов’язкових документів та публікує заявку. Заявка переходить в статус “Допущено”. Якщо при публікації буде не достатньо коштів, то заявка переходить в статус “Подано(очікує оплату)”.

За умови, що користувач – це фінансова компанія кнопка “відправити на модерацію” відсутня. Замість неї наявна кнопка “подати цінову пропозицію” яка одразу публікує заявку без втручання адміністратора.

Всі заявки зберігаються в особистому кабінеті на вкладці “купую”. На кожній заявці в особистому кабінеті є кнопка “дія”, яка дозволяє скасувати, змінити, переглянути цінову пропозицію, а також підключити або відключити додатковий сервіс супроводження пропозиції.

 

 

Майно банку

Подача заявок на аукціон майна банку проходить по такому ж сценарію як і аукціон право вимоги окрім двох моментів:

  • відсутня умова прикріплення розписки, тому відсутній блок прикріплення документів.
  • кнопка “відправити на модерацію” відсутня. Замість неї наявна кнопка “подати цінову пропозицію” яка одразу публікує заявку без втручання адміністратора.