Новини

100 000 грн під ялинку від UBIZ.ua

29 грудня 2018

Маркетплейс аукціонів UBIZ.ua визначив переможця новорічної акції «100 000 грн за перемогу». Ним стала компанія ТОВ «ЛЬВІВМЕДІКАЛЦЕНТР», яка придбала на аукціоні з малої приватизації нежитлові приміщення площею 72,9 кв.м. на пл.Ринок у Львові. Усього в новорічній акції взяли участь понад 50 учасників.

За умовами акції усі учасники аукціонів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, малої приватизації, продажу (оренди) майна державних підприємств, аукціонах СЕТАМ, земельних аукціонах, аукціонах з продажу майна підприємств-банкрутів, які стали переможцями у період з 04.12.2017 по 27.12.2018, брали участь у новорічній акції майданчику UBIZ.ua . Отримувач винагороди у 100 тис грн визначався шляхом жеребкування.

«Зовсім несподіваний та приємний сюрприз під новий рік. Важливо, коли бізнес демонструє таку лояльність до клієнтів подібними акціями», – сказав представник компанії-переможця акції.

Як зазначив керівник маркетплейсу аукціонів UBIZ.ua Дмитро Бойко, подібні акції та програми лояльності для клієнтів та партнерів електронний майданчик влаштовує постійно. І наступного року на учасників електронних торгів чекає ще більше приємних сюрпризів.

«На сьогодні у нас діє декілька програм лояльності для клієнтів та партнерів майданчику і звісно, ми просто не могли не привітати клієнтів новорічними подарунками. А подарунки мають бути корисними, отже ми і вирішили розіграти значну суму коштів, – зазначив Дмитро Бойко. – Мета усіх цих акцій та програм лояльності – максимальне залучення суспільства до найбільш простих, економічно обґрунтованих, прозорих та відкритих механізмів публічних торгів та закупівель. Наступного року таких акцій на UBIZ.ua буде ще більше».

Для довідки:

UBIZ.ua – один з перших майданчиків електронних аукціонів в Україні. UBIZ.ua – учасник проекту Prozorro.sale, також є учасником RIALTO, відкритої електронної системи комерційних торгів, що була створена за ініціативи майданчиків-учасників системи ProZorro. Ця система комерційних торгів побудована за аналогічними принципами — єдині правилами гри для всіх, публічності, прозорому відборі переможця і чесній конкуренції.