Новини

Великий запуск приватизації держоб’єктів з 1 вересня 2022 року

23 серпня 2022

19 серпня, набрав чинності Закон, який передбачає відновлення аукціонів з малої приватизації для державного майна в системі Прозорро Продажі.

Фонд держмайна та Кабінет Міністрів України анонсували великий запуск приватизації держоб’єктів з 1 вересня 2022 року. За офіційною інформацією, в першу чергу, будуть оголошені аукціони з продажу єдиних майнових комплексів, спиртових заводів, елеваторних комплексів та комбінатів хлібопродуктів.

Головні “новинки” Закону на час воєнного стану:

  1. Законом змінюється етапність: після підписання протоколу усіма сторонами, договір купівлі-продажу укладатиметься з переможцем тільки після того, як він сплатить ціну продажу лота, визначену за підсумками аукціону.
  2. У випадку, якщо у будь-які двох аукціонах у ланцюжку переможця було дискваліфіковано, то розмір гарантійного внеску збільшується: ця норма діятиме і для об’єктів, щодо яких вже оприлюднено інформаційне повідомлення до набрання чинності Законом.
  3. Плата за участь в аукціоні стягуватиметься з гарантійного внеску, решта від якого зараховуватиметься до ціни продажу лота.
  4. Змінились терміни на оплату за лот та підписання договору між переможцем та організатором торгів.
  5. Передбачена також можливість підписання протоколів КЕПом, крім випадків, якщо на іншій формі не наполягає переможець.

Наразі вже 200 об’єктів готові до продажу! Переглянути їх можна на майданчику Ю.БІЗ або знайти спільно з менеджером.

Для того, щоб об’єкт було виставлено на торги, потенційні покупці також можуть ініціювати приватизацію цього об’єкта. Наші менеджери покроково проконсультують Вас по цьому питанню на гарячій лінії.

 

Ділимося з Вами секретною формулою успіху приватизації державного майна:

Сладова 1 – Ви вірите в перемогу, готові ризикувати та інвестувати в розвиток економіки України навіть під час війни.

Складова 2 – команда Ю.БІЗ , яка не з чуток знає, як ризики перетворюються на фінансовий успіх, допомагає Вам зробити процес інвестування максимально прости, доступним та ефективним. Ми забезпечуємо кожного учасника персональним супроводом до укладення угоди купівлі-продажу

Складова 3 – профіт! Можливі ризики – виправдані, унікальні активи – тепер складова Вашого прибуткового бізнесу.

З задоволенням проконсультуємо та надамо допомогу у вирішенні будь-яких питань в робочі дні з 9:30 до 18:00:
+38(044) 333 61 01
+38(067) 569 55 16
+38(095) 769 55 16