Новини

Львівський державний ювелірний завод успішно розпродав частину техніки на електронних аукціонах

05 квітня 2018

Відкритий аукціон ProZorro.Sale, у якому вперше брало участь державне підприємство Львівщини, виявився успішним. Принаймні, так його оцінюють організатори. З восьми лотів, виставлених на торги Львівським державним ювелірним заводом, було продано чотири, серед яких транспорт та технічні засоби.

Як зазначили представники Львівської філії маркетплейсу аукціонів Ubiz.ua, через який, власне, і відбувався аукціон, активність учасників у боротьбі за лоти перевищила сподівання.

«Учасники активно торгувалися за транспорт і техніку, піднімаючи ціни. Було проведено три раунди торгів. І головне, що кожний бажаючий може ознайомитися і з учасниками, і зі ставками, які вони робили, і з результатами. І по-своєму, такий досвід реалізації держмайна – це справжня революція, адже усе відбувається відкрито, прозоро і, як ми бачимо, вигідно для усіх сторін таких угод. Впевнений, активність і продавців, і покупців з часом буде зростати», — сказав Віктор Цегельник, директор Львівської філії маркетплейсу аукціонів Ubiz.ua

Зазначимо, що під час торгів ціни на лоти в середньому зросли на 10-15%.

Розпродаж непроданих лотів Львівського державного ювелірного заводу відбудеться пізніше, організатори обіцяють повідомити про дату. Продаватимуться: легковий автомобіль ГАЗ31029, екскаватор Борекс-2628, автомобіль бортовий із спальником КаМАЗ 5320. Імовірно, на повторному розпродажі ціни на лоти буде знижено, порівняно з першими торгами.

Нагадаємо, нещодавно організатори маркетплейсу аукціонів Ubiz.ua відкрили у Львові та області спеціальні сервісні центри надання аукціонних послуг, де фахівці допоможуть купити майно з аукціонів Фонду гарантування вкладів фізосіб, Фонду держмайна, державних підприємств та ДП СЕТАМ.

До Центрів можна звертатися за адресами та телефонами:

• м. Львів, вул. Академіка Лазаренко, 2, тел 097 733 20 26
• м.Львів, вул Чайковького 8/7, тел 097 733 20 46
• м. Дрогобич, вул Лесі Українки 26, тел 067 670 0770

Для довідки:

ProZorro.Sale — електронна торгова система, створена за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International Україна, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного Банку України та українських електронних майданчиків.

UBIZ.ua – один з перших майданчиків електронних аукціонів в Україні. UBIZ.ua – учасник проекту Prozorro.sale, також є учасником RIALTO, відкритої електронної системи комерційних торгів, що була створена за ініціативи майданчиків-учасників системи ProZorro. Ця система комерційних торгів побудована за аналогічними принципами — єдині правилами гри для всіх, публічності, прозорому відборі переможця і чесній конкуренції.