Новини

Немирівський спиртзавод виставили на приватизацію

18 вересня 2020

Це колись повинно було статися. В Україні виставили на продаж перший державний спиртзавод.

 

Сьогодні завод займає лідерські позиції в галузі. Немирівський спирт вважається одним із кращих на ринку та використовується для виготовлення люксової лікеро-горілчаної продукції.

Приватизація Немирівського спиртзаводу дозволить позбутися монополії та відкрити новий прозорий ринок спиртової продукції в Україні. Очікується, що ця подія дасть поштовх до збільшення обсягів виробництва, а також зниження собівартості вітчизняного спирту, що зробить продукцію більш привабливою для експорту.

Перший аукціон з приватизації Немирівського спиртзаводу запланований на 15 жовтня 2020 р. Торги обіцяють бути доволі жвавими. В придбанні об’єктів спиртової галузі зацікавлені як інвестори, так і аграрні компанії, котрим демонополізація дає шанс зайнятися переробкою власної сировини, а також фармацевтичні компанії. Всі задіяні в аукціоні сторони активно готуються до події, аби забезпечити прозорість та відкритість торгової операції.

Тендер з приватизації Немирівського спиртзаводу відбудеться на майданчику електронної системи публічних закупівель Prozoro (Прозоро). Взяти участь в аукціоні зможуть усі охочі. Для цього достатньо зареєструватися в системі. Запрошуємо приєднуватися до цієї, без перебільшення, знакової події, за якою буде стежити вся країна. Можливо, саме ви станете новим лідером спиртового ринку України.

переглянути