Новини

UBIZ.ua продаватиме об’єкти малої приватизації у Львові

26 липня 2018

UBIZ.ua (ТзОВ “Електронні торги України”) став одним з переможців серед операторів електронних майданчиків для організації проведення електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації у Львові. Про це стало відомо з повідомлення Львівської міської ради.

Конкурсна комісія, розглянувши листи-підтвердження про проходження тестування електронного майданчика щодо відповідності вимогам електронної торгової системи ProZorro.Продажі, досвід роботи у м. Львові та Україні загалом, приклади успішно проведених торгів, визначила переможцями конкурсу 5 операторів електронних майданчиків.

Із переможцями конкурсу буде укладено договір співпраці з метою проведення електронних торгів у електронній торговій системі ProZorro.Продажі для організації проведення електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації м. Львова.

Нагадаємо, у квітні 2018 року UBIZ.ua успішно провів аукціони з продажу майна Львівського державного ювелірного заводу. Це був відкритий аукціон ProZorro.Sale, у якому вперше брало участь державне підприємство Львівщини.