Новини

UBIZ.ua забезпечив державі кожну четверту гривню з малої приватизації

07 травня 2019

Майже кожна четверта гривня, отримана від малої приватизації в Україні, – це продаж у маркетплейсі аукціонів UBIZ.ua. Так, з моменту старту процесу малої приватизації у нас в країні (у серпні 2018 року)  через UBIZ.ua було реалізовано майна на суму понад 220 млн грн. Усього за цей період через усі майданчики електронних торгів було продано об’єктів малої приватизації на суму у майже 1 млрд грн.

«UBIZ.ua наповнює міські бюджети і робить це, на наш погляд, досить успішно. Часто у ході торгів нам вдається реалізовувати державне та комунальне майно у два-три рази дорожче від заявленої вартості. Ми утримуємо перше місце на ринку за обсягом продажів об’єктів малої приватизації, – розповідає Дмитро Бойко, керівник маркетплейсу аукціонів UBIZ.ua. – Сьогодні ми маємо розгалужену мережу представництв на місцях, зручний та інтуїтивно зрозумілий майданчик, а також постійні приємні акції для користувачів маркетплейсу аукціонів.  Все це дозволило нам менше ніж за рік з моменту запуску малої приватизації успішно провести майже 100 аукціонів з продажу майна комунальних та держпідприємств. До речі, перший в країні лот малої приватизації був проданий саме через UBIZ.ua».

Нагадаємо, у січні 2018 року Верховна Рада України ухвалила закон № 7066 «Про приватизацію державного та комунального майна». Згідно з цим законом, приватизація поділяється на малу і велику з вартістю активів до та понад 250 млн грн. 5 червня 2018 року набрали чинності затверджені Кабінетом міністрів правила прозорого продажу невеликих державних підприємств і компаній зі значною часткою державного капіталу. Таким чином, була повністю сформована нормативна база, необхідна для старту в Україні програми малої приватизації. Усі об`єкти малої приватизації будуть реалізовані через систему ProZorro.Продажі. Одним з перших акредитацію ProZorro.Продажі отримав маркетплейс комфортних аукціонів UBIZ.ua.