Новини

UBIZ.ua візьме участь у відборі електронних майданчиків з продажу об`єктів малої приватизації

06 липня 2018

Портал UBIZ.ua візьме участь у конкурсному відборі операторів електронних майданчиків з продажу об`єктів малої приватизації через систему ProZorro.Продажі. Як відомо, минулого тижня Фонд держмайна своїм наказом затвердив Положення про порядок проведення конкурсного відбору операторів електронних майданчиків з продажу об’єктів малої приватизації.

Згідно з положеннями ухваленого на початку року Закону № 7066 «Про приватизацію державного та комунального майна», всі об’єкти, вартість активів яких за минулий рік менше 250 мільйонів гривень, продаватимуться виключно через електронні торги. Відбір за повідомленням Фонду державного майна проведе спеціально створена робоча група, до складу якої входять представники ФДМУ, МЕРТу, Мін’юсту та Антимонопольного комітету (не менше 5 осіб).

Майданчик UBIZ.ua повністю готовий до конкурсного відбору. По-перше, UBIZ.ua – один з перших в Україні електронних майданчиків з продажу проблемних активів, наша команда працює на вітчизняному ринку з 2013 року. Зазначу, що серед основних вимог конкурсу – наявність досвіду роботи не менш одного року. Ми у повній мірі відповідаємо вимогам ЕТС ProZorro.Продажі, а також проходимо за всіма іншими критеріями, — сказав Дмитро Бойко, радник порталу UBIZ.ua

Як зазначається на сайті Фонду держмайна, учасники, які відповідають вимогам, будуть внесені до Списку операторів, з якими Фонд укладатиме договори про продаж із застосуванням системи ProZorro.Продажі. Наказ про затвердження положення про порядок проведення конкурсного відбору операторів електронних майданчиків з продажу об`єктів малої приватизації через ProZorro.Продажі підлягає реєстрації в Міністерстві юстиції, і після цієї публікації набере чинності.