: UA-AR-P-2018-07-25-000165-1 ID: 11937b3ff03b4e7ba81cbdb6e931046f

Єдиний майновий комплекс державного підприємства \"Державний інститут по проектуванню підприємств м'сної та молочної промисловості \"Полтавадіпром'ясомолпром\"

Показати більше
Єдиний майновий комплекс державного підприємства \"Державний інститут по проектуванню підприємств м'сної та молочної промисловості \"Полтавадіпром'ясомолпром\", розташований за адресою : м. Полтава, вул. Сапіго, 1.
Дата створення об`єкту:
25.07.2018 20:51
Дата внесення змін:
04.01.2019 16:56
Статус:
Опубліковано. Очікування інформаційного повідомлення
Період редагування:
25.07.2018 20:51

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Для цього лоту доступні наступні сервіси партнерів:


Викуп "під ключ"

Фінансування

Реструктуризація

Юридичний супровід

Як можна знайти Єдиний майновий комплекс державного підприємства \"Державний інститут по проектуванню підприємств м'сної та молочної промисловості \"Полтавадіпром'ясомолпром\" за найбільш доступною ціною? Зараз на сайті Представництво ТОВ «Електронні торги України» у м. Чернівці можна брати участь в аукціонах і підібрати найрізноманітніші позиції: нежитлове приміщення або частина будівлі. Єдиний майновий комплекс державного підприємства \"Державний інститут по проектуванню підприємств м'сної та молочної промисловості \"Полтавадіпром'ясомолпром\" наприклад, вже виставлені на продаж і очікує свого нового володаря. В розділі Об`єкт малої приватизації Ви зможете підшукати ще багато різноманітних варіантів таких позицій. Кожен день тут купують кольоровий метал Широкий асортимент найменувань запропонований в кожному куточку України, в тому числі в Костянтинівці