Аукціон не відбувся

Проведення аукціону з продажу майна в процедурі банкрутства ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ГЛОБАЛ ГАРАНТ"" (код ЄДРПОУ 30930046).

Показати більше
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА, кадастровий номер: 322128:1602:03:002:0040 ; площа (га): 0,2 ; цільове призначення: землі житлової забудови, для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва; категорія земель: землі житлової та громадської забудови; адреса:... Показати більше
Стартова ціна лота

225 520 грн без ПДВ

Розмір кроку аукціону

2 255,2 грн без ПДВ

Гарантійний внесок

22 552 грн

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Для цього лоту доступні наступні сервіси партнерів:


Викуп "під ключ"

Фінансування

Реструктуризація

Юридичний супровід

Як легко відшукати Проведення аукціону з продажу майна в процедурі банкрутства ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ГЛОБАЛ ГАРАНТ"" (код ЄДРПОУ 30930046). по найбільш оптимальній вартості? Зараз на сайті ТОВ "Ю.БІЗ" можна брати участь в онлайн аукціонах і знайти найрізноманітніші позиції: квартиру, недобудоване приміщення школи, лікарні, багатоповерхового будинку. Проведення аукціону з продажу майна в процедурі банкрутства ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ГЛОБАЛ ГАРАНТ"" (код ЄДРПОУ 30930046). наприклад, вже виставлений на продаж і чекає свого покупця. В розділі Продаж майна боржників у справах про банкрутство (пониження) Ви можете відшукати ще багато різноманітних варіантів таких пропозицій. Щодня на сайті купують будинки. Великий перелік найменувань надано в кожному регіоні України, наприклад, в Рівному.