Очікується оплата

Перший повторний аукціон з продажу майна боржника у справі №910/13723/22 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕРНЕРІНГ": ЛОТ №1 - Права вимоги дебіторської заборгованості.

Показати більше
Арбітражний керуючий Вегера Андрій Анатолійович (Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1837 від 01.02.2018), що діє на підставі постанови Господарського суду міста Києва від... Показати більше
Стартова ціна лота

1 034 803,2 грн без ПДВ

Розмір кроку аукціону

10 348,03 грн без ПДВ

Гарантійний внесок

103 480,32 грн

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Для цього лоту доступні наступні сервіси партнерів:


Викуп "під ключ"

Фінансування

Реструктуризація

Юридичний супровід

Як легко підібрати Перший повторний аукціон з продажу майна боржника у справі №910/13723/22 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕРНЕРІНГ": ЛОТ №1 - Права вимоги дебіторської заборгованості. по найбільш прийнятній вартості? Сьогодні на сайті ТОВ "Ю.БІЗ" можна брати участь в державних аукціонах і знайти найрізноманітніші пропозиції: групу інвентарних об'єктів: гараж, підвал, кафе, склад. Перший повторний аукціон з продажу майна боржника у справі №910/13723/22 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕРНЕРІНГ": ЛОТ №1 - Права вимоги дебіторської заборгованості. наприклад, вже виставлений на аукціон і чекає свого покупця. У категорії Продаж майна боржників у справах про банкрутство (пониження) Ви зможете подивитися ще багато різних варіантів таких пропозицій. Кожен день на сайті знаходять земельні ділянки. Великий вибір найменувань запропонований в кожному регіоні України, наприклад, в Херсоні.