Прийняття заяв на участь

до 20:00, 08 черв. 2023
: CSE001-UA-20230526-31024 ID: 64709c56a276dc142757b703 Регіон: Дніпропетровська область
Тип процедури: Комерційні продажі Номер лота: 1

Продаж комплексу будівель, споруд та матеріальних цінностей, що знаходяться на балансі підприємства ТОВ «Павлоград Буддеталь», розташованих за адресою: Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Садовніченка, 30.

Показати більше
Продаж комплексу будівель, споруд та матеріальних цінностей в кількості 136 найменувань, що знаходяться на балансі підприємства ТОВ «Павлоград Буддеталь», розташованих за адресою: Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Героїв України, 30. Земля перебуває в оренді. Новий власник повинен буде... Показати більше
Стартова ціна лота

15 000 000 грн з ПДВ

Розмір кроку аукціону

500 000 грн з ПДВ

Гарантійний внесок

1 000 000 грн

Реєстраційний внесок

1 700 грн

Оцінка ринкової вартості

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Для цього лоту доступні наступні сервіси партнерів:


Викуп "під ключ"

Фінансування

Реструктуризація

Юридичний супровід

Де легко знайти Продаж комплексу будівель, споруд та матеріальних цінностей, що знаходяться на балансі підприємства ТОВ «Павлоград Буддеталь», розташованих за адресою: Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Садовніченка, 30. за найбільш доступною вартістю? Сьогодні на сайті ТОВ "Ю.БІЗ" можна брати участь в публічних торгах і знайти найрізноманітніші позиції: квартири, спиртзаводи, автомобілі, оренда вагонів. Продаж комплексу будівель, споруд та матеріальних цінностей, що знаходяться на балансі підприємства ТОВ «Павлоград Буддеталь», розташованих за адресою: Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Садовніченка, 30. наприклад, вже виставлені на продаж і чекає свого покупця. В даному розділі Комерційні продажі Ви можете підшукати ще багато різних варіантів таких позицій. Щодня на сайті купують брухт кольорових металів. Великий перелік лотів надано в кожному місті України, наприклад, в Кривому Розі.