Очікується опублікування протоколу

: LLE001-UA-20231121-08386 ID: 655c57e49d2f77d64f36a738 Номер лота:

Оренда нежитлового приміщення (кабінет) площею 13,3 м², що розташоване в будівлі поліклінічного відділення комунального некомерційного підприємства «Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради»

Показати більше
нежитлове приміщення (кабінет) площею 13,3 м², що розташоване в будівлі поліклінічного відділення комунального некомерційного підприємства «Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради», за адресою: Україна, 20250, Черкаська область, Звенигородський... Показати більше

Вся нерухомість на карті!

Переглянути
Стартова вартість за місяць

815,29 грн без ПДВ

Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону

8,15 грн без ПДВ

Гарантійний внесок

3 350 грн

Реєстраційний внесок

670 грн

Ціна за 1м/кв.

61,3 грн

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Для цього лоту доступні наступні сервіси партнерів:


Викуп "під ключ"

Фінансування

Реструктуризація

Юридичний супровід

Де легко знайти Оренда нежитлового приміщення (кабінет) площею 13,3 м², що розташоване в будівлі поліклінічного відділення комунального некомерційного підприємства «Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради» за найдоступнішою вартістю? Зараз на сайті ТОВ "Ю.БІЗ" можна брати участь в публічних торгах і підібрати найрізноманітніші пропозиції: групу інвентарних об'єктів: бібліотеку, нежитлове приміщення, пам'ятник архітектури. Оренда нежитлового приміщення (кабінет) площею 13,3 м², що розташоване в будівлі поліклінічного відділення комунального некомерційного підприємства «Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради» наприклад, вже виставлений на аукціон і чекає свого нового володаря. У категорії Оренда державного та комунального майна Ви зможете відшукати ще багато різних варіантів таких позицій. Кожен день на сайті знаходять арештоване майно. Величезний перелік найменувань надано в кожному куточку України, в тому числі в Бердянську.